На брифінгу з міським головою журналісти цікавилися запитами армійців, підготовкою до опалювального сезону та літнім дозвіллям дітей

На брифінгу з міським головою журналісти цікавилися запитами армійців, підготовкою до опалювального сезону та літнім дозвіллям дітей
На брифінгу з міським головою журналісти цікавилися запитами армійців, підготовкою до опалювального сезону та літнім дозвіллям дітей

На які потреби військових виділятимуться кошти
Із зенітно-ракетного полку звернулися з проханням відремонтувати дах казарми, щоб військові, які повернуться, мали надійне місце для проживання. Орієнтовна сума виділених коштів – 1 млн 840 тисяч гривень. Також надійшло звернення з бригади зробити пристрій для нагріву води, оскільки в лазню надходить гаряча вода з котельні, що на вулиці Академіка Глушкова, а наступний опалювальний сезон очікується складний. Встановлять котел на тверде паливо. Вартість - близько 900 тисяч гривень. Розроблено проєкт і щодо заміни мереж. Є  звернення й від керівника Центру комплектування для виділення коштів на заміну вікон, а також теплових мереж ізольованими трубами. А ще - для забезпечення робочих місць, оскільки штат розширився й не вистачає стільців, столів, шаф, комп’ютерів. Також будуть виділені кошти на ремонт у душовій, яку в Центрі комплектування облаштували власними силами. Стосовно виділення коштів звернулися територіальна оборона та прикордонники. Для прикордонного загону щомісяця виділятиметься по 50 тисяч гривень із кожної громади. 
Що заплановано до початку нового опалювального сезону
Передусім заплановано переведення деяких котелень на тверде паливо, зокрема котельні на вулиці Драгоманова. У планах вивести її з експлуатації, а будинки, які від неї опалювалися, обігріватимуться котельнею школи №1. Цим зменшать споживання газу. Готується проєкт щодо переведення на тверде паливо котельні на вулиці Академіка Глушкова, перейде на тверде паливо котельня школи в селі Ласків. 
Як буде організоване дозвілля дітей під час літніх канікул
Спочатку була думка про створення таборів при трьох школах. Наразі йдеться про те, щоб вислухати думку батьків. Якщо вони не підтримають цю ідею, влада шукатиме інші варіанти проведення дозвілля дітей. Щодо ремонту в навчальних закладах, то вони будуть мінімальними. Створена комісія, яка вивчатиме стан укриттів. Є відповідне рішення Уряду про те, що за відсутності відповідних укриттів у школах буде заборонене очне навчання, а тому левова частка коштів міського бюджету буде виділена на сховища. Поки що питання відкриті по гімназії та Суходільській школі, де відсутні укриття.
Діяльність Координаційного центру помітно змінилася
Останнім часом кількість гуманітарної допомоги помітно зменшилася. Вона регулюється таким чином, що спочатку всі надходження пропонуються військовим, а, якщо для них цього достатньо і вони відмовляються, допомога направляється переселенцям. 
Випускники отримають свідоцтва цього тижня
Цього тижня планується вручення свідоцтв про закінчення школи випускникам навчальних закладів міста. Проте є проблеми з отриманням медалей. Очевидно, для вручення цих нагород медалістів збиратимуть окремо. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: