Рівень захворюваності високий, але ковід відступає: саме про це найбільше говорили на брифінгу міського голови з журналістами

Рівень захворюваності високий, але ковід відступає: саме про це найбільше говорили на брифінгу міського голови з журналістами
Рівень захворюваності високий, але ковід відступає: саме про це найбільше говорили на брифінгу міського голови з журналістами

Чи й надалі триватиме дистанційне навчання
Саме з цього питання розпочали розмову з очільником міста представники місцевих ЗМІ. Станом на 1 лютого на лікуванні в терапевтичному відділенні перебував 41 пацієнт. На дистанційному навчанні перебувають учні старших класів. Якщо кількість хворих молодших школярів перевищить 20%, засідатиме комісія, яка розглядатиме можливість переведення молодшої ланки на дистанційне навчання. Спостерігається щоденний ріст захворювання,а тому потрібно дотримуватися всіх засобів безпеки. Проте в цілому присутні на брифінгу відмічали, що коронавірус помітно відступає, а людей вражає новий штамп грипу, який викликає високу температуру. Головне, що припинилася жахлива смертність. Це є свідченням того, що зріс імунітет і дала позитивні наслідки вакцинація. 
Триває чищення вулиць і тротуарів
КП «Полігон» працює в штатному режимі. Однак надходять скарги мешканців на не задовільне і невчасне чищення від снігу та льоду вулиць і тротуарів. Але міський голова пояснив, що чергування дощів та снігу спричинює певні затруднення, а тому працівники «Полігону» не встигають вчасно зачищати покриття. Але згідно  з розпорядженням міської ради посипання вулиць піском відбувається щодня. 
Маршрутки не дотримуються графіку руху
Міський голова відмічав у своєму звіті про те, що маршрутні таксі не дотримуються графіку руху. Дано вказівку профільному управлінню вивчити цю проблему. Для обговорення ситуації та розробки зручних для мешканців міста графіків планується  засідання комісії за участю профільного управління та перевізників. 
Про що говорили на прийомі у міського голови
31 січня на прийомі у Ігоря Пальонки побувало 15 чоловік. Піднімалися питання про ремонт бічних міських вулиць, а також ліфтів у багатоквартирних будинках , оскільки в деяких з них закінчується термін експлуатації ліфтів. Отож їх потрібно переоснащувати, а для цього необхідно виділяти кошти. На найближчій сесії розглядатиметься питання щодо залучення ОСББ до ремонту ліфтів. 
Було 5 звернень про надання матеріальної допомоги. Один мешканець міста потребує забезпечення дровами. Надійшла одна скарга щодо постачання гарячою водою. 
Відбувся форум  по проєкту «Говерла»
31 січня міський голова був учасником  двогодинного  форуму по проєкту «Говерла». Були присутні народні депутати, представник офісу Президента України, представники проєкту «Говерла». Обговорювалися питання про те , що найближчим часом має відбуватися в законодавчому полі щодо місцевого самоврядування. Йшлося про те, що будуть внесені зміни до Конституції, де буде передбачене поняття «громада».  Будуть чітко розмежовані повноваження керівників громад, районних та обласних держадміністрацій, оскільки нині ці функції дублюються. Має бути прийнятий Закон «Про службу в органах місцевого самоврядування» де будуть чітко прописані заробітні плани, аби не виникали нарікання від населення. Також органам місцевого самоврядування планують передати повноваження щодо самовільного будівництва, яке поки що контролюється Державною інспекцією. Відстоюється думка про те, що сплачування єдиного податку з фізичної особи має відбуватися за місцем проживання підприємця, аби сплачені кошти надходили в кошторис міста. Зі сторони міського голови підіймалося питання про виділення коштів на законодавчому рівні для створення електромереж у мікрорайонів, де отримали земельні ділянки і забудовуються учасники АТО. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: