ВООЗ попереджає про нову смертоносну хвилю Covid через штам «Дельта»

 ВООЗ попереджає про нову смертоносну хвилю Covid через штам «Дельта»
ВООЗ попереджає про нову смертоносну хвилю Covid через штам «Дельта»

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) протягом вихідних зареєструвала найменше випадків COVID-19 у світі з лютого, та попри це попередила, що штам Delta, зафіксований вже у 92 країнах світу, викликає «нову смертоносну хвилю».
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The Guardian.
Як зазначається, у більшості європейських країн кількість інфікованих, госпіталізованих і померлих осіб знизилася до “небаченого з минулого літа рівня”, тому деякі країни ЄС ще більше послаблюють карантинні обмеження по мірі просування кампанії з масової вакцинації населення.
Однак, попри це, Німеччина вже закрила кордони для громадян Португалії, оскільки там на штам Delta нині припадає понад 70% нових випадків захворювання. У декількох регіонах Іспанії, зокрема Каталонії, вже зареєстровано 20% випадків зараження штамом Delta. Регіональні чиновники органів охорони здоров’я прогнозують, що цей варіант коронавірусу може стати домінуючим в регіоні протягом двох-чотирьох тижнів.
Аналогічна ситуація прогнозується і в Греції до середини серпня. Зазначається, що у країні влітку можуть знадобитися суворі локальні локдауни в районах з низьким охопленням вакцинацією, де спостерігається різке збільшення випадків захворювання.
Окрім Європи, в Індонезії зафіксований новий рекорд захворюваності через штам Delta – більше 21 000 нових випадків COVID-19. Повідомляється, що подібні сплески вже відбуваються по всьому регіону, зокрема, в Таїланді та Малайзії.
Через цей варінт COVID-19 уряди Австралії і Нової Зеландії посилили карантинні вимоги. Також в Ізраїлі знову ввели вимогу обов’язкового носіння захисних масок в приміщеннях через зростання рівня захворюваності в країні.
За даними видання, за останній тиждень кількість випадків COVID-19 зросла на 25% по всій Африці в цілому.
Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок 28 червня зафіксовано понад 181,8 млн випадків зараження коронавірусом, з них понад 3,9 млн – летальні, одужали вже понад 166,3 млн осіб.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: