Робота комунальних служб, ситуація з коронавірусом, питання наступної сесії – про це дізнавалися журналісти у міського голови

Робота комунальних служб, ситуація з коронавірусом, питання наступної сесії – про це дізнавалися журналісти у міського голови
Робота комунальних служб, ситуація з коронавірусом, питання наступної сесії – про це дізнавалися журналісти у міського голови

Як під час негоди трудяться комунальники
Комунальна техніка працює на повну силу. В основному здійснюються роботи із посипання вулиць. Задіяний новий автомобіль. Після снігопаду виїхали трактори. Розпочинали з центральних вулиць – Ковельської, Луцької, Устилузької. Далі переходили на бічні. КП «Полігон» працює непогано. Є нарікання щодо вулиці Зимнівської, де сталася ДТП. Ця вулиця є державною, а тому не міські комунальники мають там працювати, та все ж міський голова дав доручення розібратися із ситуацією, що склалася на вулиці Зимнівській. Також посипатимуть дороги, якими рухається шкільний автобус, що возить учнів. 
Які питання розглядатиме сесія міської ради
Одне з найважливіших питань – прийняття бюджету на 2022 рік. Це документ, за яким житиме громада наступного року. Бюджет непростий, тому що вилучення з кошторису, яке становитиме близько 19 мільйонів гривень. Невідомо, якою буде ціна на електроенергію. Планується, що ціна за кіловат становитиме 6-7 гривень, що буде великим навантаженням на бюджет. Порівняно з роком, який минає, планується 301 мільйон гривень власних доходів. Проте надіємося, що бюджет буде збалансований, реальний для виконання і буде його перевиконання. У бюджеті закладено ряд програм. Передбачаються кошти на придбання нового кисневого генератора, який забезпечуватиме 500 л кисню за хвилину і обслуговуватиме як ТМО, так і пологовий будинок. Передбачається завершення ремонту стадіону. Закладено кошти на реконструкцію частини парку «Слов’янський», де має бути майданчик вартістю 4 мільйони гривень. Виділяються кошти на підтримку 14-ої бригади, а також на ЗРП. Є програма, погоджена з народним депутатом, що запускатимуться торги щодо виділення коштів на ремонт валів городища. Планується виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт сільських доріг, зокрема дороги Новосілки-Орані-Дігтів. 
Великого росту захворювання на ковід не спостерігається
Оскільки до журналістів надходить інсайдерська інформація щодо сильного росту захворювання на коронавірус, міський голова повідомив, що отримує щоденний звіт ТМО про те, що росту практично немає. На жаль, міністр охорони здоров’я заявив, що дві області, Запорізька і Волинська, ніяк не можуть вийти з червоної зони. Це стосується і вакцинації. Але порівняно із сусідніми областями, у нас захворюваність не вища. Та перехід в іншу зону залежить від усіх нас, від того, як ми дотримуємося карантинних вимог і правил вакцинації. 
Коли планується перейменування закладів освіти та підприємств міста
Є постанова Верховної Ради України, підписана Головою Верховної Ради, щодо повернення нашому місту історичної назви. Після того, як ця постанова опублікована в газеті «Голос України», вона через 10 днів вступає в дію. Щодо зміни статутів і назв, то це питання на сьогодні є спірним, оскільки поміняли лише назву міста. А у всіх статутах записано, що засновником є Володимир-Волинська міська рада. Таким чином назва громади не змінилась. Перейменували лише місто. Щодо зміни назви громади, то це є спірним, тому що ми в цьому плані будемо першопрохідцями, оскільки немає чіткого роз’яснення, як це має відбуватися. Складна ситуація щодо перейменування районів, оскільки назви районів передбачені Конституцією України. 
У селах громади святкуватимуть без ілюмінацій
У основних селах громади Суходолах і Ласкові встановлені святкові ялинки. Ілюмінацій більше в селах немає. Щодо цього не надходили пропозиції від сільських старост. В основному святкові заходи проходитимуть у школах і дитячих садочках. Є інформація, що керівники сільських Будинків культури та клубів організовують людей для колядування та новорічних вітань. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: