Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

У місті та районі зростає захворюваність на ковід. Перебіг хвороби проходить в основному амбулаторно. Одночасно спадають темпи вакцинації. Про це доповіли керівниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок та заступник головного лікаря ТМО Віталій Баюн. 
Складна ситуація склалася в стоматологічній поліклініці. Колектив вважає, що підвищення заробітної плати медикам не компенсуватиметься доходами медичного закладу.
Відбулася зустріч міського голови з керівництвом батальйону самооборони. Ішлося про створення добровільного угруповання територіальної оброни. З цією метою є намір зібрати ініціативну групу для визначення командира майбутнього угруповання. 
Під час зустрічі з керівництвом екологічної інспекції довкілля були обговорені такі питання: облік зелених насаджень, очищення річки Луга. З цією метою проводиться напрацювання щодо плану дій, враховуватиметься наукове обґрунтування. У цьому плані є підтримка обласної ради. Оскільки акваторія Луги охоплює території об’єднаних громад, де річка місцями заросла і засмічена, проводитимуться переговори з керівниками ОТГ щодо спільного очищення водойми.
На вулиці Чайковського, де внаслідок забруднення утворився цілий ставок,  працюватимуть проєктанти, які визначать напрямок роботи щодо облаштування цього об’єкта і ліквідування недоліків. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: