Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Нині у Володимирі перебуває 3016 внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила очільниця управління соціального захисту населення Наталія Голюк. Також стало відомо, що створилася дещо складна ситуація із видачею довідок переселенцям, через що довелося змінити графік роботи працівників управління. 
Як поінформувала начальниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок, Березовичівська амбулаторія вийшла з підпорядкування центру і приєдналася до Оваднівської. З центру вилучений автомобіль, який передано військовим. Різко знизився рівень захворюваності на ковід: зараз хворіє 15 чоловік. Із них 6 містян та 9 – із сільської місцевості. Для охочих щепитися від коронавірусу триває вакцинація. 
Згідно з роз’ясненнями, які надійшли з Міністерства освіти та науки України, відновлюється навчання у школах, яке може відбуватися як у дистанційній, очній, так і змішаній формах. 141 дитина із внутрішньо переміщених сімей приєдналася до процесу навчання. Про це поінформувала керівниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун. Але у міській раді вважають, що перевагу поки що слід надати дистанційній формі навчання. 
Три автомобілі з різними продуктами та іншими необхідними речами направлені в місце перебування 14 ОМБр. У цьому посприяло ТзОВ «П’ятидні» на чолі з Валерієм Дібровою. За сприяння народного депутата такий же автомобіль відряджений у зону розташування ЗРП.
Активно розпочинаються весняні роботи. Хоч у зв’язку з воєнним станом великі проєкти не реалізуються, але наразі необхідно проводити ямковий ремонт доріг та вулиць, зрізати дерева на Ладомирському кладовищі. Щодо Федорівського цвинтаря, є пропозиція залучити до прибирання бізнесменів, аграріїв, а також фермерські господарства.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: