Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

У КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» розпочався медогляд дітей. Уже зараз у Центрі йде підготовка до нового опалювального сезону, завезено тверде паливо. На лікуванні у ТМО перебуває 9 тимчасово переміщених осіб та 26 військових. У однієї дитини підозрюється захворювання на ковід. Про це повідомила начальниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок та заступник головного лікаря ТМО Віталій Баюн.
Після засідання першої комісії з перейменування вулиць надійшло багато пропозицій від громадян міста. Після того, як надійде відповідь з Інституту пам’яті, відбудуться громадські слухання. 
Завершується навчальний рік. Зі слів начальниці управління з гуманітарних питань Оксани Бігун, кожна школа сама вирішує питання про дату закінчення навчання. Якщо брати до уваги, що навчальний рік складає 170 днів, фактичне закінчення має бути 10 червня,  але деякі школи визначилися із 31 травня.
У міській раді планують відвідати 14-ту ОМБр, яка перебуває в зоні воєнних дій, із метою забезпечення військових усім необхідним. Міський голова, який разом із групою депутатів відвідає частину, просить усіх бажаючих, у першу чергу рідних і близьких родичів, організувати передачі воїнам.
3-го червня відбудеться чергове засідання сесії міської ради. Питання земельного характеру та приватизації земельних ділянок вирішуватися не будуть.
Проблемою в місті стало маршрутне перевезення. Міська рада ставить завдання максимально забезпечити транспорт для перевезення громадян. Ставиться питання про надання позики для перевізників на придбання пального. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: