Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

З ініціативи міського голови Ігоря Пальонки запроваджено традицію, згідно з якою щовівторка під час наради звітуватимуть про проведену роботу керівники управлінь та відділів. Започаткував традицію начальник управління архітектури Андрій Трофимук. Він повідомив, що наразі вирішується питання про пам’ятник Героям Майдану, в об’єктиві розгляду реконструкція площі Героїв, приймаються пропозиції громадян. Не надходять пропозиції щодо змін у Генеральному плані розбудови міста, що, на думку доповідача, може призвести до негативних наслідків. Розроблена документація з урахуванням усіх зауважень інспекції на реконструкцію скверу Героїв Майдану, парку «Слов’янського» та дуба-велетня. Щодо парку, то на черговій сесії міської ради розглядатиметься питання про збільшення площі на 27 га. Важливим питанням залишається організація в місті дорожнього руху. Наразі переглянуто схему дорожнього руху на перехресті вулиць Степана Бандери та Устилузької, Ковельської та Шухевича, на центральному перехресті. Запропоновано встановити світлофор на виїзді на вулицю Ковельську з вулиці Княгині Ольги, а також організувати односторонній рух на вулиці Сагайдачного. 
Розпочато розробку важливого документа, який стосується здорового розвитку громади. Створена робоча група, яка очікує пропозицій від зацікавлених осіб. 
Як доповіли генеральний директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок та заступник головного лікаря ТМО Віталій Баюн, рівень захворюваності на ковід залишається стабільним, враховуючи тенденцію до спаду. В основному спостерігається середній і легкий перебіг хвороби. Помітно спали темпи вакцинації.  Провакцинувалися 39700 чоловік. У терапевтичному відділенні перебувають на стаціонарі 37 пацієнтів, переважно жителі міста. Готується до відкриття нове інфекційне відділення.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: