Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Міський голова привітав керівників управлінь і відділів з Днем Конституції України. Подяки міського голови отримали Лариса Пасальська, Ірина Смирнова, Олександр Клачук, Діана Шевчук, Центр професійної освіти, ЗОШ №5 імені Кореневського, педагогічний фаховий коледж.
Почастішали випадки скарг громадян міста на «гарячу» лінію щодо виплати матеріальних допомог. Як пояснила очільниця управління соціального захисту населення Наталія Голюк, кошти затримуються, а управління не маєв підпорядкування власні кошти.
На лікуванні в ТМО перебуває 56 військових, в тимчасово переміщених осіб. У двох пацієнтів, які звернулися в лікарню. Виявлено ковід. Стан хворих нормальний.
У місті спеціальною комісією проводився огляд щодо демонтажу зайвих вивісок. Як пояснив мер міста, щодо реклами влада пішла назустріч підприємцям, але потрібно дотримуватися норм закону. 
Як проінформував керівник «Володимиртеплонерго» Сергій Коба, підприємство повністю розрахувалося за спожиток газу в минулому опалювальному сезоні.
На особливому контролі КП «Полігон» міський пляж, на якому нині дуже багато людей.  Працівники КП повинні слідкувати за вивезенням сміття з території пляжу.
Налагодився рух маршруток. Очільник міста дав вказівку слідкувати за дотриманням руху транспорту. Звертається увага на поточний ремонт вулиць. Знову з’являються ями на дорогах. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: