У Володимирській громаді працюватимуть над зміцненням енергетичної безпеки

У Володимирській громаді працюватимуть над зміцненням енергетичної безпеки
У Володимирській громаді працюватимуть над зміцненням енергетичної безпеки

Заступник міського голови Володимира Ярослав Матвійчук взяв участь в координаційній нараді Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерства енергетики України, НКРЕКП. На зустрічі обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки громад в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Мінінфраструктури та Проєктом енергетичної безпеки, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.
Нарада проходила у режимі онлайн 16 січня. Очолив зустріч заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Бутенко. Про це пишуть на сторінці міської ради Володимира.
Роботу Проєкту енергетичної безпеки продовжено до 2025 року. Одним із напрямків, куди спрямовуватимуть кошти у межах даного проєкту, є встановлення когенераційних газових установок для забезпечення електроенергією котелень на випадок тривалого в часі відключення світла. Їх встановлення відбувається повністю коштом уряду США.  
«Наше місто зацікавлене в отриманні таких установок, тому подаватиме заявку для участі у цій програмі. Під час наради порушили також питання необхідності вдосконалення законодавства щодо ринку енергетики в нашій країні, особливо це стосується альтернативних джерел енергії – сонячної та вітрової», – йдеться у дописі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: