Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Запроваджена послуга видачі посвідчення водіям у ЦНАПі поки не надається через великий об’єм роботи. Дата від якої почне надаватися послуга буде названа згодом 
На сьогоднішній день у місті перебуває 3490 внутрішньо переміщених осіб, 1 особа вибула, прибули – 60. Усі допомоги виплачені. 
Лікарі КП «Центр надання первинної медичної допомоги» продовжують оглядові виїзди у  села Володимирської громади. Спостерігається ріст ГРВі, особливо серед дітей. Зафіксовано 53 випадки захворювання на ковід, з них – 50 містян і 3 жителі села. На лікуванні в ТМО перебувають 225 стаціонарних пацієнтів, з яких 12 – хворі на ковід і 45 військовослужбовців.
У навчальних закладах міста 750 школярів навчаються дистанційно, 100 – очно, 380 – на змішаній формі навчання. Розпочала роботу гімназія імені Цинкаловського. 
Муніципальна варта на разі інспектує ситуацію в селі Заріччя, де виникли певні проблеми. За посередництвом міської ради закуплено 86 комплектів форм для службовців муніципальної варти. 
На Волині очікується візит міністра охорони здоров’я. Одним з питань, яке буде обговорюватися, це вибір кластерної лікарні. Міська влада  Володимира має намір запросити міністра до нашого міста і виборювати право нашого ТМО отримати статус кластерної лікарні. 
У Володимирі трапилися  неприємні випадки, коли водії маршруток дозволили собі неповагу до військових та дітей загиблих. По цьому питанню була проведена нарада за участю голови Володимир-Волинської військової адміністрації та військового комісара. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: