Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Щовівторкова нарада 11 січня розпочалася з колядування юних артистів народного театру «Лодомир». У віршованій формі, із вишуканою артистичністю юні митці як майбутній електорат привітали всі управління і відділи міськвиконкому, зуміли виділити основні моменти в діяльності міської влади. Присутні щиро аплодували колядникам. 
Короткою інформацією про виконання міського кошторису поділилася начальниця управління бюджету і фінансів Оксана Субицька. Вона повідомила, що в 2021 році бюджет становив 451,6 мільйона гривень. Перевиконано кошторис з акцизного та єдиного податків, з оплати  адміністративних послуг. Не отримано належного результату від податку на нерухоме майно, від оплати за землю. Недоїмка становить 12 мільйонів гривень. У державний бюджет перераховано 14 мільйонів гривень. Вільні залишки становлять 20 мільйонів.
За інформацією очільниці КП «Центр первинної медичної допомоги» Катерини Чубок, захворюваність на ковід не є зростаючою. На 11 січня на амбулаторному лікуванні з коронавірусом перебуває 45 осіб, із них 35 – із міста, 10 – із сіл громади. Катерина Василівна наголосила, що вводиться третя, бустерна доза вакцинації, яка робиться через 6 місяців після другої дози. Для бустерної дози підходять усі вакцини. Однак бустерна доза має бути погоджена із сімейним лікарем. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: