Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Ольгу Ломанську, директорку КП «Троянда», привітали з ювілеєм і нагородили подякою голови обласної ради. Також привітання з днем народження отримав очільник «Володимиртеплоенерго» Сергій Коба. 
Первинна ланка Володимирської медицини отримала автомобіль для обслуговування хворих на дому. Після реєстрації автомобіля медики почнуть надавати відповідні послуги. Автомобіль придбаний за кошти НЦЗУ. Минулого  тижня КП «Володимир-Волинське ТМО» відвідали заступник міністра охорони здоров’я та директорка національної служби здоров’я України. Обговорювалося питання про те, щоб визначитися з тим , яка з конкуруючих лікарень – Володимирська чи Нововолинська – здобуде статус опорної. Поки що на це місце не претендує жодна, оскільки у медичних закладах відсутня  апаратура для лікування інфарктів. 
Нині в ТМО є один хворий на ковід. Це військова людина.
Як повідомила очільниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, навчальний рік у школах розпочнеться вчасно, учні навчатимуться  очно, хоч вибрати форму навчання мають право батьки.
Міський голова попросив Оксану Бігун прослідкувати за тим, що на відпочинок в Буковелі та в Литві не потрапляли двічі одні і ті ж діти. 
Ігор Пальонка був присутнім на нараді, де вирішувалося питання наступного опалювального сезону. Україна отримуватиме газ з Європи. На разі питання ставиться про те, що тарифи на газ не підніматимуть. 
Оскільки поступають скарги на незадовільний стан дитячого майданчика в парку Княжому, дали пояснення, що роботи поки що тривають і недоліки будуть усунуті. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: