Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

У ЦНАПі триває вироблення документів для тимчасово переміщених осіб. Також проводять виготовлення закордонних паспортів. Оскільки у цифровому варіанті поки що оформлення документів призупинено, переселенці мають написати заяву як на оформлення документів, так і на отримання грошової допомоги.
У місті та районі знову активізується процес вакцинації. Від початку воєнних дій щеплення отримали близько 300 осіб Нині 6 хворих на ковід жителів міста перебувають на амбулаторному лікуванні. Про це повідомила очільниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок.
За повідомленням начальниці КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяни Ващук, цього тижня в медзакладі почне працювати мамограф. 
За інформацією керівника управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів Анатолія Трофимука, в місті розпочинається робота з  перейменування вулиць. Як зазначив міський голова, вулиць, які потрібно перейменувати, у Володимирі досить багато. Дано доручення зробити перелік цих вулиць у місті та в громаді. Питання перейменування вирішуватиметься на засіданні виконкому.
У великодню ніч за узгодженням із поліцією громадяни мають право відвідати храми, але слід утриматися від поїздок із міста в села чи навпаки. Усі мають відвідувати місцеві церкви. 
Із 25 квітня у Володимирі розпочнуть роботу ДНЗ, але, згідно з наказом МОН України, у групах має бути не більше 12 дітей. Працюватимуть тільки ті дитячі заклади, які мають сховища чи підвальні приміщення. Серед ДНЗ Володимира тільки два не обладнані підвальними приміщеннями.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: