Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Триває медичний огляд школярів, а також продовжується виїзд лікарів у села громади. На разі діє бригада Червоного Хреста, яка обслуговує місто.  Активізується корона вірус. На амбулаторному лікування з діагнозом «ковід2 перебуває 28 людей, з них24 – володимирчани. Про це інформувала очільниця КП «Центр первинної медичної допомоги Катерина Чубок. 
У зв’язку з новим етапом мобілізації є потреба провести роз’яснювальну роботу серед сільського населення громади щодо порядку та організації призову до лав ЗСУ. 
Управлінню архітектури слід розробити ряд заходів щодо реконструкції площі.
За інформацією управління праці виникають проблеми з наданням відпусток, особливо в сфері освіти.
Як повідомив начальник «Володимиртепло» Сергій Коба, підприємство на 97 готове до початку опалювального сезону. Днями розпочнеться заміна теплових мереж на вулицях Ковельській та Ольжича.
Очікується міністерська перевірка закладів освіти, особлива увага буде прикута до облаштування укриттів. Усі діти, незалежно від форми навчання, мають отримати освітянські послуги.
з 1 вересня в громаді запрацює програма , згідно якої порушники правил паркування будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. 
Згідно інформації МОЗ України, Володимирське ТМО стане кластерною лікарнею. 
Розпочинається придбання солі та пісочної суміші для підсипання вулиць в зимовий період. Оскільки автомобіль , який використовувався для  підсипання вулиць, нині задіяний для потреб територіальної оборони, виникла необхідність придбання іншого автомобіля.
Слід створити майданчики для посадки нових насаджень.
У зв’язку з тим, що атракціони на центральній площі, викликали неоднозначні відгуки у жителів громади, виникла потреба у створенні місць для атракціонів. Тим більше що таке бажання висловили жителі міста. 
На прохання  літніх мешканців міста намічаються маршрутні перевезення до Федорівського кладовища з вулиць Луцької  та  Ольжича. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: