Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

За повідомленнями очільниці «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерини Чубок, у місті фактично немає випадків ковіду. З підозрою на захворювання на сьогодні є 19 чоловік. Проте вакцинація триває. Попередньо записуватися на щеплення не потрібно. Негативним є те, що призупинила свою діяльність аптека на вулиці Луцькій, 230. 
За інформацією директорки КП «Володимир-Волинське ТМО», медичний заклад повністю готовий для прийому хворих, а також за потреби –поранених. Сформовані бригади лікарів. Важкохворі переведені у підвальне приміщення, в якому зроблено відповідний ремонт. Стоматологічна поліклініка, яка працювала в режимі чергування, переведена у звичайний режим роботи.
Міський голова Ігор Пальонка звернув увагу профільних служб на встановлені блокпости на полях, де фактичної потреби в них немає і де вони заважають початку посівних робіт. Також очільник громади дав вказівку посилити контроль за тим, щоб не спалювали сухостій, оскільки через це вже виникали пожежі. 
Працювати у Володимирі виявили бажання три підприємці з інших місцевостей. Як зазначали раніше, у нашому місті такі бажання лише вітаються. На жаль, надходять скарги від переселенців, які винаймають квартири, на дуже високу ціну за проживання. Цю проблему моніторять в управлінні економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій. 
У зв’язку з потеплінням опалювання проводиться в режимі заощадження. До 10 квітня можливе повне припинення опалювання. Про це повідомив директор «Володимиртеплокомуненерго» Сергій Коба.
Важлива допомога направлена нашій бригаді, яка змінила дислокацію. Зі свого боку командування військової частини просить приділити належну увагу переселенцям, подбати про забезпечення харчуванням та одягом. Одночасно звертаються з проханням до громадян бути обережними, оскільки збільшилась кількість диверсійних груп. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: