Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала, що управління проводить моніторинг надходжень, здійснює видатки, бере участь у депутатських комісіях. У п’ятницю відбулось засідання робочої групи з формування бюджету на наступний рік, на якому узгодили план роботи групи. В проєкті закону про державний бюджет на 2023 рік в нашій громаді доведено реверсну дотацію близько 305,7 млн грн.
Станом на сьогодні зареєстровано 150 амбулаторних хворих на коронавірус, з яких 122 – жителі міста, 28 – жителі навколишніх сіл. Особливо хворіють діти. Спостерігається значний ріст захворюваності і серед медичних працівників. Про це повідомила очільниця КП « Центр надання первинної медичної допомоги» Катерина Чубок. І За словами медичного директора ТМО Віталія Баюна іфекційне відділення переповнене, тому сьогодні переформатовується додатково 10 ліжок для лікування хворих на коронавірус. Безперервно працюють 3 кисневі станції. 
Як повідомив директор КП «Володимиртепло» СергіЙ Коба, всі котельні підприємства та тепломережі готові на 100% до опалювального періоду. Найближчими днями планується встановлення тепловідвідної труби на одній з котелень міста.
Садки відвідує 400 дітей. У громаді 2 ліцеї працюють очно, 1 дистанційно та 6 підтримують змішану форму навчання. Від 27 вересня 100 дітей перейшли з дистанційної форми навчання на очну. Про це розповіла начальниця гуманітарного управління Оксана Бігун.
В управляючій компанії  цілодобово чергують два слюсарі та водій, які готові у разі аварій реагувати миттєво на проблеми мешканців. На початку опалювального сезону додатково залучатимуться слюсарі, які працюють поза зміною,  повідомив директор управляючої житлової компанії Роман Лисюк.
КП “Полігон” провело підготовку техніки до зимового періоду та здійснює заготівлю посипних матеріалів. При підготовці до  опалювального сезону всіма комунальними підприємствами проводиться створення резерву матеріалів та обладнання.
На підготовку до зими використовуються немалі кошти з міського бюджету. Особливу увагу варто звернути на ліміти, аби допомогти державі зекономити. На черговій сесії планується виділення коштів на придбання резервних елементів живлення, а саме генераторів, які будуть придбані для підприємств критичної інфраструктури, підбив підсумки наради міський голова Ігор Пальонка
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: