Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Прийнята постанова уряду, в якій ідеться про те, що надання статусу тимчасово переселеної особи і виплата допомоги відбуватиметься не у всіх областях, а лише у тих, які найбільше постраждали від російської агресії. Про це проінформувала очільниця управління соціального захисту населення Наталія Голюк.
За інформацією начальниці КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерини Чубок, до роботи у первинній ланці медицини приступив ще один лікар. У зв’язку з плановими медичними оглядами збільшилася кількість відвідувачів у медичному закладі. І далі триває вакцинація. Відбувся мобільний виїзд медиків до гуртожитку педколеджу для того, щоб провести щеплення переселенців. 
У зв’язку з нестачею дизельного палива перевізники зробили заяву відносно того, що кількість маршрутних рейсів доведеться скоротити. Також порушувалося питання про підняття цін на перевезення. Поки що воно у стані обговорення. 
Міський голова подякував громаді за те, що у мирній обстановці і з дотриманням всіх належних правил пройшли проводи на кладовищах. Після проводів уже вивезено сміття. Мер дав вказівку своїм заступникам разом з відповідними службами розробити заходи з підготовки до зими. Зокрема, взяти під контроль котельні, які працюють на твердому паливі (у школі села Ласків, на вулиці Академіка Глушкова та на вул. Драгоманова). Це дасть можливість максимально відійти від користування газовим опаленням. 
Служба автомобільних доріг Волині зараз не фінансуватиме ремонт на вулиці Зимнівській. Передбачається, що подальші роботи на цій вулиці, зокрема з облаштування освітлення, проводитимуться силами міста. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: