Володимир-Волинські підприємці вимагають скликати позачергову сесію

Володимир-Волинські підприємці вимагають скликати позачергову сесію
Володимир-Волинські підприємці вимагають скликати позачергову сесію

2 листопада у Володимирі-Волинському підприємці разом із працівниками зібралися біля міської ради, щоб провести акцію з вимогою скликати позачергову сесію. Це потрібно, аби затвердити рішенням сесії протокол комісії ТЕБ і НС, щоб підприємства міста могли працювати із дотриманням карантинних вимог.
Як розповідають учасники акції, вони хочуть, щоб усі магазини та заклади могли працювати, як у сусідніх містах. Якщо ж цього не станеться,  місцевий бізнес отримає величезні збитки і багато жителів Володимира-Волинського втратять роботу.

Як запевняють підприємці, для розв'язання проблеми потрібно, щоб влада міста прийняла рішення, яким би могли керуватися правоохоронні органи, щоб припинити складання протоколів про порушення підприємцями карантину у Володимирі, який знаходиться у "червоній зоні".
Як розповіла голова Володимир-Волинської спілки промисловців і підприємців Наталія Любімцева, була створена ініціативна група, яка кілька разів зверталася до міського голови, але сесії так ніхто не скликав.
Сьогодні ж під час акції підприємці знову навідалися до мера, який повідомив, що йде у відпустку. За таких умов погодився скликати сесію секретар міськради Олег Свідерський, якщо побачить заяву Петра Саганюка. 
Крайній термін обіцяної сесії запланований на середу. Якщо ж вона не буде скликана, підприємці обіцяють виходити на чергові протести.
Окрім цього депутат Сергій Радкевич пообіцяв, юридично допомогти усім підприємцям, на яких поліція складе протокол до рішення сесії. У такому випадку спільною заявою звертатимуться до суду.
Деталі у відео.
Як згодом повідомив Сергій Радкевич, відбулася зустріч із керівником відділку поліції, де підприємців попередили про можливу кримінальну відповідальність. Також він підтвердив, що вже є розпорядження про відпустку діючого мера Петра Саганюка. Надалі планується проведення сесії та візит до голови ОДА із прийнятим рішенням задля вирішення даної проблеми.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: