ВІДБУЛАСЯ 10-ТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ 10-ТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ
ВІДБУЛАСЯ 10-ТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

18 серпня відбулася 10 сесія Володимир-Волинської районної ради, на яку прибуло 32 депутати. Розглядалися різні питання діяльності районної громади. Зокрема, серед депутатських запитів був запит до Волинської обласної ради про відновлення діяльності Іваничівської спеціальної школи інтернату, але депутати не підтримали його. Згодом виступив Володимир-Волинський районний прокурор Юрій Філімонюк. На запит депутата Юрія Динька щодо звільнення заступника голови  Володимир-Волинської військової адміністрації Віктора Сапожнікова, відповів голова адміністрації  Юрій Лобач, який зазначив, що пан Сапожніков звільнився сам, через погіршення стану здоров’я. Районні депутати дали дозвіл на зміну меж села Затурці, у зв’язку з тим, що до села прийшов інвестор - підприємство «Волиньвествінд», яке буде проводити господарську діяльність. 
Згодом виступив районний військовий комісар Руслан Яцій, який розповів, що у районі виконується план з мобілізації і до служби щодо захисту України залучаються також внутрішньо переміщені особи.
Начальник поліції Василь Майданюк проінформував, що рівень злочинності  у нашому районі знизився до 50%, але значно почастішали випадки шахрайства, тому закликав усіх бути пильними. Про виконання районного бюджету доповідала начальник райфінвідділу Олена Бондарук. Вона розповіла, що зменшилися субвенції з держбюджету на фінансування діяльності районної ради.
Також розглядалися питання про діяльність районного трудового архіву, про надання районній лікарні статусу кластерної.
Особливо резонансним було  звернення депутатів райради до Президента України, Верховної Ради України і голови Волинської облдержадміністрації щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (Московського патріархату), яке підтримали одноголосно всі 32 депутати, які були присутні на сесії районної ради. 
Богдан Янович

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: