У Володимирі перероблятимуть сміття. Жителі району цукрового заводу б'ють на сполох через ймовірну загрозу екології

Публікації

19 жовтня активні жителі Володимира-Волинського, що проживають поруч із територією колишнього цукрового заводу, зібралися аби відвідати підприємство задля перевірки чуток.
Як стало відомо, це не перша спроба володимирчан потрапити на це підприємство. Минулий візит у них не вдався через те, що охорона їх не пропустила, зачинивши двері прохідної. Однак учора, завдяки присутності депутата міської ради Сергія Радкевича, активісти зустрілися із директором підприємства та обстежили приміщення складів.
Причиною такого візиту став сморід, який час від часу відчували місцеві мешканці. Окрім цього жителями району було помічено курсування потягів зі сміттям у нічний час, які в'їжджали на територію заводу без жодних світлових чи звукових сигналів. Також людей збентежили купи сміття, які знаходилися поруч із територією цукрового заводу.
Як розповіла місцева мешканка Руслана Князюк, присутнім показали територію і приміщення, в яких зберігатимуть сміття. На сьогодні вони порожні. Сміття завозитимуть лише за тиждень.
"На теперішній час триває перевірка екологічною інспекцією Волинської області. Приблизно у четвер ми очікуємо її результатів, - розповідає жінка. - Відповідно тоді ми зможемо зробити висновки щодо шкідливості даного підприємства. Є певні нюанси на території підприємства, які власник зобов'язався прибрати протягом 3-4 днів. Ми сподіваємося на совість керівника, і що він усуне ці недоліки."
За словами пані Руслани, також він запропонував усім охочим бути присутнім при вигрузці цього сміття. Представники вулиць , прилеглих до заводу, зможуть прийти і пересвідчитися в тому, що немає шкоди довкіллю, що не відбувається маніпуляцій зі сміттям, і що воно проходить лише процес механічного подрібнення.
Також місцеві жителі пообіцяли, що контролюватимуть процес й надалі.
Більш детально про зустріч та перевірку активістами території цукрового заводу дивіться у відео.

Розділ новин: 

Коментарі

Мали повідомити людей в ЗМІ про відкриття такого підприємства. Мали представити документи про виробництво, всі дозволи. І по інформувати про власника підприємства. Дуже бодрєнько розказую, що означає, що БРЕШЕ. А акти - фігня, головне знайти власника. І про контролювати це виробництво.

Коментарі

Схожі новини: