Вирішували питання про доцільність функціонування навчально-виробничого комбінату

Вирішували питання про доцільність функціонування навчально-виробничого комбінату
Вирішували питання про доцільність функціонування навчально-виробничого комбінату

20 травня у Володимир-Волинській міській раді відбулося засідання комісії з питань вивчення доцільності функціонування міжшкільного навчально-виробничого комбінату у Володимирі.
Як зазначив заступник міського голови Андрій Гудим, питання доцільності функціонування МНВК неодноразово порушувалось упродовж кількох останніх років, оскільки нині йдеться про реорганізацію подібних установ, що повністю фінансуються з місцевих бюджетів, у ресурсні центри.
 Директор МНВК Анатолій Якимчук ознайомив членів комісії з основними показниками навчального закладу, а також зі стратегією та перспективами його розвитку у майбутньому. Наразі у навчально-виробничому комбінаті навчаються 540 учнів з усіх шкіл міста, крім гімназії та ЗОШ №1. Учні закладу освоюють потрібні для нашого часу професії. Керівник комбінату вбачає доцільність розпочати підготовку у МНВК молодших медичних сестер. Після обговорення робоча група рекомендувала внести зміни у перелік напрямків та спеціальностей, за якими навчають у Володимир-Волинському МНВК, для того щоб вони відповідали вимогам часу. Таким чином з переліку вилучать неактуальну в наш час професію оператора комп’ютерного набору, яку можуть замінити такими спеціальностями як ландшафтний дизайн, стиліст-перукар, а також запровадять військово-патріотичний напрямок, сестринську справу тощо. Наразі управлінням з гуманітарних питань проводиться опитування у формі гул-анкети серед учнів старших класів міста, аби сформувати перелік найбільш цікавих та актуальних, на думку молоді, професій. Отримані пропозиції будуть розглянуті на засіданні профільної комісії. Робоча група рекомендувала МНВК продумати стратегію напрямків, працюючи за якими заклад зможе заробляти додаткові кошти, адже фінансування цього закладу повністю лежить на плечах місцевого бюджету і становить наразі близько трьох мільйонів гривень на рік.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: