Відбулося засідання виконавчого комітету

Відбулося засідання виконавчого комітету
Відбулося засідання виконавчого комітету

24 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Основними питаннями, які розглядалися, були охорона здоров’я, соціальний захист населення, наповнення бюджету тощо.
Про роботу відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення за 2021 рік прозвітував очільник Сергій Юзефович. Він доповів, що за 2021 рік проліковано 9139 пацієнтів,  у стаціонарі – 8061. Проведено вакцинацій проти ковіду 42592, із них 1 дозу отримали 23818 осіб, а дві дози – 18768. Усього по галузі охорони здоров’я надійшло до міського кошторису 25864,2 тисячі гривень. Міський голова Ігор Пальонка зауважив, що минулий рік пройшов під знаком медицини, однак найбільше скарг від громадян було на первинну ланку. 
Із планом роботи виконавчого комітету познайомила керуюча справами Ірина Лошенюк. Начальниця відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Наталія Куран повідомила, що надійшло звернення щодо встановлення режиму роботи нового закладу харчування, створеного у приміщенні колишнього ресторану «Дружба». 
Наталія Голюк, начальниця управління соціальної політики, розповіла про зміни до програми соціального захисту населення. Прийнято рішення створити комісію з питань виплати допомоги особам, які постраждали у складних випадках. Також прийняли рішення про продовження терміну перебування дітей у сім’ї патронатного вихователя, про затвердження розміру компенсації перевізникам, про внесення змін у ряд рішень щодо створення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства, про опікунську раду.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: