Володимир-Волинська птахофабрика працює на потреби українських військових

Володимир-Волинська птахофабрика працює на потреби українських військових
Володимир-Волинська птахофабрика працює на потреби українських військових

Команда Володимир-Волинської птахофабрики із початку повномасштабної війни росії проти України працює в посиленому режимі. Підприємство продовжує виробництво продукції, шукає можливості, як постачати її в магазини, щоб не було продовольчого дефіциту. А ще – передає курятину для гуманітарної допомоги в постраждалі райони та для харчування військовослужбовців.
Із першого дня власник птахофабрики Дмитро Добкін дав розпорядження забезпечити військовослужбовців та територіальну оборону нашою продукцією. Ми тримаємо контакт напряму з усіма місцевими військовими з’єднаннями та без посередників постачаємо їм продукцію. Також власник птахофабрики погодив виділити мільйон гривень для потреб 14 ОМБр та 39 ЗРП на покупку необхідного обладнання. Наша команда невпинно займається пошуками потрібного спорядження, яке ми, за першої можливості, привозимо та передаємо. Уже придбали індивідуальні аптечки, акумулятори для спецтехніки, фототехніку та інші необхідні військовим речі. Для ЗСУ буквально зараз передаємо спецодяг, каски та бронежилети.
Наша команда усім відома як дуже дружна та ініціативна, тому ми працюємо швидко і злагоджено. Колеги взяли на себе ініціативу і виготовили понад 10 спеціальних оборонних конструкцій «їжаків», які передали для захисту нашого міста. Також знайшли на складах інші матеріали, що зараз потрібні військовим, і їх також постачаємо: ланцюги, колючі дроти, каністри, бочки, газові балони, запчастини для техніки, автомобільні шини (від великогабаритного транспорту), оргтехніку  (принтери, канцтовари та інше). А ще – різноманітні інструменти. Наші механіки допомагали військовим в обслуговуванні спецтехніки. Наші інженери шукають рішення щодо виготовлення надійних і легких пластин для бронежилетів, які наразі досить складно придбати, а потреба у них серйозна.
Наше підприємство надало у користування військовим транспорт та пальне, бо ми – одне ціле, один дружний народ!
Окрім військових, підтримуємо територіальну оборону: передавали продукцію. Після обстрілів у Володимирі виникла потреба у польовій кухні. Наразі та кухня, яку всі зазвичай бачили на фестивалях і святкуваннях і в якій готували куліш, «служить» у територіальній обороні. Перші дні, коли у нас на митниці спостерігали велику кількість українців, наша кухня перебувала в Устилузі, де працівники Володимир-Волинської птахофабрики готували куліш і пригощали гарячою їжею біженців. 
І, звичайно, шмат роботи – це підтримка співробітників підприємства. Ми працюємо в різних регіонах України, наші філіали є у Києві, Харкові, Житомирі, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Львові та Чернівцях. Співробітники з філіалів мають змогу працювати на Волині, тут ми допомагаємо знайти житло та в інших невідкладних моментах.
Враховуючи те, що ми продовжуємо працювати, на території підприємства облаштували сховища, де працівники у разі небезпеки можуть уникнути атаки. У нас розроблена програма евакуації; провели інформаційні бесіди зі співробітниками, щоб у випадку загрози вторгнення ми могли швидко всіх евакуювати. Однак головне завдання Володимир-Волинської птахофабрики – забезпечувати населення продовольством, працювати та виготовляти курятину. Харчова промисловість зараз, як ніколи раніше, повинна «прогодувати» як постраждалі регіони, так і всю країну.
Спочатку ми намагалися власними силами допомогти постраждалим регіонам після обстрілів. Так із київського філіалу роздали продукцію українцям, а це близько 5 тонн свіжої птиці. Така ж ініціатива була проведена в Харкові, де зі складу роздали 70 тонн курятини. Також роздали близько 3 тонн курятини зі складу у Вінниці. У Львівській області передали фарш для виготовлення пельменів і вареників волонтерам, для українських військовослужбовців та територіальної оборони. 
Зараз ми розуміємо, що допомогти усім, кому хочемо, власними зусиллями досить складно. Тут нам на допомогу прийшла ініціатива від Офісу Президента щодо забезпечення продуктами харчування постраждалих регіонів. Звичайно ж, розуміємо, що вони краще бачать ситуацію і в повному масштабі, у них краща логістика та можливості доставити продукцію. Вважаю також, що піарити бренди на допомозі у час війни недоречно, тому радо прийняли ініціативу і надаємо нашу продукцію без брендів. Зараз головне – допомогти українцям, зберегти нашу країну, а просувати бренди зможемо вже після перемоги. У цій співпраці наша команда розпочала освоювати нове – завантажувати вагони продукцією. Раніше ми не практикували доставки продукції Укрзалізницею. Перший вагон завантажили продукцією на 300 тисяч гривень (6 тонн).
Днями відбулася чергова відправка гуманітарної допомоги у вигляді нашої продукції в об’ємі 20 тонн.
Я особисто пишаюся командою Володимир-Волинської птахофабрики. Це ті люди, які зрозуміли необхідність щодня виходити на роботу, працювати як у цехах, так і офісах, які швидко адаптуються і, що найважливіше, готові турбуватися про інших. Вони виконують неймовірно складні завдання у час війни. Багато з них могли сісти в авто і виїхати за кордон, однак залишилися і викладаються на всі 100% і навіть більше.
Додам, що представники нашої чоловічої частини команди підприємства стали добровольцями та вступили до лав територіальної оборони, за них дуже переймаємося. Підтримуємо зв’язок і допомагаємо чим можемо. Дівчата у вільний час стали волонтерами: допомагають плести маскувальні сітки, збирають необхідні речі як для ЗСУ, так і для біженців. Команда підприємства тримає контакт зі станцією переливання крові й у випадку запиту на певну групу крові готова приїхати для донації. 
Із такою підтримкою, від власників птахофабрики до її співробітників і кожного українця, переконана, що наша Перемога у війні вже близько! 
Слава Україні! 
Світлана Собіпан, директорка Володимир-Волинської птахофабрики
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: