МОЗ готується до можливого зростання кількості хворих на коронавірус

Публікації

МОЗ готується до можливого зростання кількості хворих на коронавірус
МОЗ готується до можливого зростання кількості хворих на коронавірус

Міністерство охорони здоров’я у рамках підготовки до можливого спалаху Covid-19 має намір до осені забезпечити базові коронавірусні лікарні централізованим киснем у великих обсягах. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у коментарі «Інтерфакс-Україна».
За словами Ляшка, підготока до можливого спалаху коронавірусу вже почалась.
«Ми вже розпочали підготовку, ми розуміємо рівні можливого спалаху в осінньо-зимовий період. Тому працюємо над тим, щоб забезпечити базові лікарні централізованим киснем у тих обсягах, які використовували найбільш завантажені лікарні», – розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Нагадаємо, що 16 червня вчені попередили про ймовірність нової хвилі Covid-19 в Україні. За їх словами, штам коронавірусу, який зараз активно циркулює в Росії, може ще до кінця літа спричинити в Україні нову хвилю Covid-19.
Цей штам раніше називали «індійським». Потім ВООЗ його перейменувала на штам «Дельта», щоб уникнути дискримінації країн. Українські науковці наголосили, що цей штам активно поширюється в РФ: на нього може припадати до чверті від усієї захворюваності на коронавірус у цій країні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: