Допомога прикордонникам, ситуація з ковідом, освітлення міста й економія – про це йшлося на брифінгу міського голови з представниками місцевих ЗМІ

Допомога прикордонникам, ситуація з ковідом, освітлення міста й економія – про це йшлося на брифінгу міського голови з представниками місцевих ЗМІ
Допомога прикордонникам, ситуація з ковідом, освітлення міста й економія – про це йшлося на брифінгу міського голови з представниками місцевих ЗМІ

Закуповуватимуть колючі дроти та стовпці для охорони кордону
Відбулася координаційна нарада за участі голови обласної ради та голови облдержадміністрації, під час якої обговорювалася можливість закупівлі колючого дроту і стовпців для прикордонників, оскільки є необхідність облаштування кордону. Відомо, що голови громад прикордонних районів, Ковельського та Камінь-Каширського, активно допомагають охоронцям наших рубежів. Поки що ситуація на кордоні контрольована. Ведуться перемовини з підприємцями щодо допомоги з придбанням колючого дроту.
Захворюваність на ковід іде на спад
Помітна тенденція на зменшення спалахів коронавірусу. Про це свідчать результати ТМО, а також тестування. Під час перебування в Києві Ігор Пальонка побував у Міністерстві охорони здоров’я, де також зазначили, що пік захворюваності минув і прослідковується тенденція до спаду випадків занедужання ковідом. Та все ж слід дотримуватися певних обмежень та заходів безпеки.
Чи буде створений ситуаційний центр
Створення ситуаційного центру затягується, оскільки потрібно відновити роботу раніше встановлених відеокамер, а ситуаційний центр бачать при міській раді. Сьогодні обдумується і буде прийнята програма «Безпечне місто», яка обговорюватиметься на сесії міської ради. Ця програма буде реалізована, зокрема і щодо створення ситуаційного центру. 
Міський голова планує звіт перед громадою
Як відомо, нещодавно міський голова спілкувався з громадянами Володимира в режимі онлайн. Проте Ігор Пальонка вважає, що краще спілкуватися з відкритою аудиторією, і планує в грудні за умови виходу з «червоної» зони ще раз провести зустріч із громадою. Також Ігор Анатолійович планує спілкування з жителями щоп’ятниці, так як це сприятиме оперативному вирішенню багатьох важливих питань. Щодо онлайн-спілкування, яке відбулося минулої п’ятниці, то очільник міської ради задоволений активністю громадян, зокрема мешканців сіл, їхньою життєвою і громадянською позицією.
Електроенергію потрібно економити
На питання журналістів про те, чи відключатимуть освітлення в місті в нічний час, міський голова відповів, що йдеться не про відключення, а про економію електроенергії. Бюджет міста нині дозволяє не відключати нічне освітлення. Це і безпека громадян, і певний комфорт. Питання ставиться про відпрацювання системи економії електроенергії. 
Погода посприяла економії палива
У зв’язку зі сприятливими погодними умовами не надходило скарг від мешканців щодо проблем з опаленням помешкань та оплатою послуг. За інформацією «Теплокомуненерго» ,погода дозволяє в котельнях підтримувати тепловий режим за допомогою твердого палива. 
Засідання комітету щодо перейменування Володимира-Волинського не відбулося
Під час візиту в Київ Ігор Пальонка мав бути присутнім на засіданні комітету, який повинен був розглядати питання щодо перейменування міста Володимира-Волинського. Проте засідання не відбулося, оскільки через  політичні мотиви члени комітету не прийшли на засідання. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: