Про що говорили на щовівторковій нараді

Про що говорили на щовівторковій нараді
Про що говорили на щовівторковій нараді

•У Володимирі знижується захворюваність на ковід і зростає рівень вакцинації. Ажіотаж зі щепленням, який спостерігався у вихідні, спадає. Володимир-Волинське ТМО повністю забезпечене вакцинами. Знову є американська вакцина «Moderna». За останній період у середньому зроблено понад 3 тисячі вакцинацій. Відбувся виїзд для щеплень на запрошення жителів вулиці Павлова, під час якого з моніторингом були присутні представники з Київського центру здоров’я. Порушень не помічено. Про це на нараді розповіли керівниця КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок та заступник головного лікаря ТМО Віталій Баюн.
•За інформацією начальника гуманітарного відділу Володимир-Волинської ОТГ Оксани Бігун, у звичному режимі навчаються 4 школи міста. Працює також і музична школа. На місце відсторонених від роботи вчителів запрошено педагогів з інших громад. Пропущені уроки будуть відчитані. 
•Під час візиту міського голови до Києва розглядатимуться питання про термоізоляцію та енергозбереження у бюджетних установах, на які виділятимуться кошти. У зв’язку з підвищенням ціни на електроенергію у громаді та місті можливе встановлення графіків щодо відключення вуличного освітлення. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: