Початок зими, ситуація із захворюваністю на ковід і новорічна ялинка були темами розмови представників ЗМІ з очільником міста

Початок зими, ситуація із захворюваністю на ковід і новорічна ялинка були темами розмови представників ЗМІ з очільником міста
Початок зими, ситуація із захворюваністю на ковід і новорічна ялинка були темами розмови представників ЗМІ з очільником міста

Місто готове зустріти зиму
Оскільки попередження про випадання снігу надійшло вчасно, було проведено інспектування КП «Полігон», перевірена наявність техніки. Придбано ще одну машину для виконання очисних і розсипальник робіт, у наявності є вся необхідна суміш. Також є кошти, необхідні для проведення робіт із благоустрою міста та населених пунктів усієї громади. 
Які важливі питання заплановані на чергову сесію
23 грудня відбудеться чергова сесія міської ради. Найважливішим питанням буде прийняття бюджету територіальної громади на наступний рік. Нині ведуться перемовини щодо того, які проєкти реалізовуватимуться. Насамперед буде замінено огорожу на стадіоні, яка має бути прозорою, і викладено з бруківки майданчики, чим буде забезпечено доступ для тренувань усім бажаючим жителям міста. Планується провести водопровід на вулиці Кобзарській. Тендер на ці роботи виграла львівська фірма. Вартість виконання робіт орієнтовано 2,5 мільйона гривень. У планах відремонтувати 8 вулиць і завершити ремонт тих, де роботи ще не закінчені. Стосовно медицини: є думки відремонтувати хірургічний блок, операційну, облаштувати приймальне відділення. Планується придбати техніку для водоканалу. Розглядається можливість ремонту під’їзних доріг до сіл Дігтів та Орані.
Є можливість вийти з «червоної» зони
Пікова ситуація із захворюваністю на ковід пішла на спад. Це підтверджують медики. На 7 грудня у стаціонарному відділенні перебувало 80 хворих на ковід. Це дає надію на те, що наступного тижня місто вийде із «червоної» зони. 
На вулиці Зимнівській буде освітлення 
У зв’язку з тим, що дорожнє покриття на вулиці Зимнівській перебувало в занедбаному стані, затягнувся ремонт, який призвів до відсутності освітлення. Це викликало невдоволення і скарги жителів вулиці. Нині вже прокладено кабель і поставлені спеціальні тумби, до яких будуть кріпитися опори. Міський голова попросив вибачення у мешканців вулиці Зимнівської і сказав, що треба ще трішки потерпіти. 
Новорічна ялинка приїде із села Ягідне
Остаточно вирішено, що новорічна ялинка буде встановлена на центральній площі міста. Встановлення мають розпочати наступного тижня, а відкриття відбудеться 17 грудня. Ялинку привезуть із села Ягідне, де вона росте на території загального користування. 
Парламентарі підтримали рішення про перейменування міста 
Міський голова Володимира-Волинського був присутній на засіданні комітету Верховної Ради, де приймалося рішення про перейменування нашого міста. Ідею повернення Володимиру-Волинському історичної назви підтримали всі присутні парламентарі, не залежно від політичних поглядів. Президент України підписав указ про те, що місто буде урочисто перейменоване в День державності, саме тоді, коли відбулося хрещення Русі. Зареєстровано проєкт закону щодо перейменування Володимира-Волинського, і нардеп Ігор Гузь обіцяв докласти всіх зусиль задля швидшого прийняття закону. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: