Володимир готується до осінньо-зимового періоду 2023 – 2024 років

Володимир готується до осінньо-зимового періоду 2023 – 2024 років
Володимир готується до осінньо-зимового періоду 2023 – 2024 років

У Володимирі відбулося засідання оперативного штабу з координації дій, пов’язаних з підготовкою господарства та соціальної інфраструктури громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023 – 2024 років.
Зустріч проходила 25 серпня. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.
У місті тепловики активно готуються: вже забезпечили твердим паливом котельні та є ліміти на газ. Також продовжують виконання завдання уряду щодо скорочення обсягів споживання газу, забезпечення енергетичної безпеки, використання місцевих видів палива. Цього року дві котельні: на вулиці Луцькій та Сагайдачного – переводять на щепу. В такий спосіб місто стане ще більш незалежним від газу.
В центральній частині Володимира замінюють усі тепломережі – це початковий етап до виведення двох підвальних котелень з експлуатації. На комунальному підприємстві «Володимиртепло» є 16 генераторів. Фахівці провели їх ревізію. За кошти місцевого бюджету заготовили резерв палива, який у випадку надзвичайної ситуації дасть можливість працювати котельням безперебійно.
«Чотири потужних генератори є на водоканалі. У нас уже був перший в області досвід пробної подачі води на генераторі, але є розуміння, що у випадку повного відключення світла потрібно забезпечити резервні джерела живлення. Для якісного і ефективного відкачування стоків прийнято рішення придбати ще два генератори, і зараз на це з бюджету громади будуть виділені кошти. Розраховуємо і на генератори, що є у надзвичайників», – йдеться у публікації.
На засіданні також обговорили питання утримання доріг у зимовий період. Уже повністю закупили сіль, готується піщано-сольова суміш. У цьому році планують впровадити систему розумного вуличного освітлення, коли з гаджетів можна буде повністю регулювати процес вмикання-вимикання, що дасть можливість і економити, і у складних ситуаціях декількома кнопками перемикати по місту усі світильники.
Оперативний штаб оцінив підготовку до зими закладів освіти, культури та лікарні. По ряду з них проходять капітальні ремонти, утеплення фасадів, ремонт дахів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: