У Володимирі обговорили готовність міста до зими

У Володимирі обговорили готовність міста до зими
У Володимирі обговорили готовність міста до зими

Готовність Володимирської громади до нового опалювального сезону обговорили 25 вересня на засіданні оперативного штабу з координації дій, пов’язаних з підготовкою господарств та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період.
Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який головував на засіданні, збільшення обстрілів об’єктів інфраструктури України військами РФ, вказує на те, що зима буде складною. А відтак підприємствам, медичним, соціальним та навчальним закладам міста слід бути готовими до будь-якого розвитку подій, розповідає Район.Володимир.
Звітуючи про готовність до зими КП «Полігон», його керівник Володимир Собіпан розповів, що для посипання вулиць та доріг громади на підприємстві є достатньо солі, піску, піщано-сольової суміші. Крім того, оновили контейнери для зберігання цих реагентів. Закупили нові пластикові (50 шт.) на 150 л та відремонтували 20 старих. Для очищення вулиць громади планують залучати всю необхідну техніку: 4 трактори та 1 малий тракторець для очищення пішохідних доріжок; автомобілі Форд з навісним обладнанням РУМ та МАЗ з відвалом. Наразі оголосили закупівлю на РУМ до трактора. 
Директор КП «Полігон» також розповів, що нині ведуться роботи зі встановлення обладнання для дистанційного керування мережею вуличного освітлення, проведено ремонт 45 електрощитових.
Володимир Собіпан також озвучив, що на підприємстві наразі в запасі є дизпаливо та 200 л бензину. 
В.о. директора КП «Володимиртепло» Сергій Приступа запевнив присутніх, що підприємство готове до зими і розповів, що наразі провели ремонт 18 котелень, вже відбулися гідравлічні випробування та ремонт теплових мереж. Завершили роботи із заміни зношених трубопроводів на сучасні енергозберігаючі, попередньо ізольовані, труби загальною протяжністю 516 погонних метрів. Наразі ведеться заміна чотирьох газових котлів на твердопаливні, потужністю 1,5 мВт.
Начальник Володимир-Волинського відділення АТ «Волиньгаз» Олег Бомазюк висловив нарікання на те, що досі відсутні договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання з УЖК та ОСББ. Керівник газового господарства також наголосив на важливості перевірки димовентиляційних каналів і попросив сприяння у цьому.
Головний інженер Володимирської філії ПрАТ «Волиньобленерго» Олександр Романчук повідомив, що наразі завершуються капітальні ремонти.
Про готовність КП «Управляюча житлова компанія» говорив в.о. керівника підприємства Павло Коробейніков. Було озвучено, що провели поточні ремонти будинків, покрівель, відмосток, заміну запірної арматури на стояках опалення та водопостачання, аварійних відрізків мереж, відновлено та замінено ізоляцію на трубопроводах. Є проблема з мережею теплопостачання на вул. Сагайдачного, 51, але роботи вже розпочали і протягом трьох днів планують завершити. 
Директор КП «Володимирводоканал» Сергій Луцюк розповів, що працівники підприємства відремонтували і замінили 230 погонних метрів водопровідної мережі та шість пожежних гідрантів, провели чистку і дезінфекцію водонапірних башт у селах Новосілки, Суходоли та Вощатин. Підсипали дороги до свердловин, щоб можна було безперешкодно до них доїхати у зимовий період. Прочистили внутрішньодворові мережі водовідведення. На підприємстві є чотири генератори різної потужності, очікується постачання ще двох. Є резерв паливо-мастильних матеріалів, заготовлено асфальтну суміш для підсипання місць можливого пориву мереж після їх ремонту.
Директорка КП «Троянда» Ольга Ломанська повідомила, що на підприємство купили трактор, яким планують допомагати КП «Полігон» у боротьбі зі сніговими заметами.
Про готовність навчальних закладів звітував начальник відділу молодіжної політики та спорту В'ячеслав Петрук. 
Зокрема було озвучено, що вже провели гідровипробування систем опалення, ремонт систем водопостачання, водовідведення, освітлення, перевірку димоходів, сигналізаторів газу, вогнегасників тощо. Освітні установи забезпечені генераторами та пальним для них.  Тривають роботи з утеплення дахів та фасадів у окремих навчальних закладах.
Присутній на засіданні директор Фахового коледжу Олександр Коновалюк повідомив про можливі проблеми з опаленням у навчальному закладі. Бо в разі вимкнення електроенергії, котельня (на вул. Цинкаловського), яка опалює приміщення коледжу, зупиниться. 
Міський голова Ігор Пальонка, який згодом долучився до засідання, запропонував присутнім змоделювати ситуацію, під час якої у громаді відсутнє водопостачання протягом трьох тижнів. 
Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук повідомив, що на всіх котельнях є генератори, присутній резерв пального, якого вистачить на місяць. Воду можна буде подавати тільки по кілька годин зранку і ввечері до 3-4 поверхів. У закладах освіти, навіть за наявності генераторів, так довго забезпечити навчальний процес буде важко.
«В такому випадку доведеться використовувати систему змішаного навчання, уроки проводити у світлову пору доби», – додала керівниця відділу освіти Наталія Митошоп.
Очільник громади закликав керівників освітніх установ зробити усе, щоб забезпечити належний навчальний процес. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: