У Володимирі відбулась нарада по питанню зростання кількості захворюваності на COVID-19 та вакцинації

У Володимирі відбулась нарада по питанню зростання кількості захворюваності на COVID-19 та вакцинації
У Володимирі відбулась нарада по питанню зростання кількості захворюваності на COVID-19 та вакцинації

26 жовтня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом із керівниками медичних установ громади, відділу поліції та начальниками управлінь міськвиконкому узяли участь у відеоселекторі Волинської облдержадміністрації, присвяченому проблемному питанню зростання рівня захворюваності на ковід та низької вакцинації в області.
Як зазначила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук, Волинській області нині  загрожує «червоний» рівень епіднебезпеки, адже щотижня спостерігається приріст захворюваності на 45 відсотків. А 26-го жовтня був встановлений новий антирекорд за кількістю виявлених нових випадків – 555 за минулу добу. Зростає також і кількість смертей – якщо у вересні від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 53 особи, то у жовтні уже 171 особа. Причому помирають не лише люди старшого віку, а і молодь, що не має супутніх захворювань.
Серед тих, хто нині перебуває у важкому стані у стаціонарних відділеннях лікарень, вакцинованих немає, – наголосила пані Тимощук. Адже навіть якщо вакцинована особа захворіє короноварісом, то перебіг хвороби буде легким. Відтак вакцинація наразі є єдиним способом вберегтись від важких наслідків коронавірусу, госпіталізації та смерті. А ще саме від рівня вакцинації залежить, чи зможуть працювати бізнес та освітні заклади області у разі потрапляння до «червоної» зони.
Після відеоселектору Ярослав Матвійчук провів коротку нараду із присутніми керівниками, аби визначитись із планом подальших заходів, котрі будуть вживатись у Володимир-Волинській громаді. Так, для зручності жителів, починаючи з 27 жовтня, Центр вакцинації буде перенесено до культурно-мистецького центру. З підприємцями буде проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних заходів і необхідності вакцинації, аби їхні заклади торгівлі, харчування чи надання послуг могли працювати і в умовах «червоного» рівня епіднебезпеки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: