Про що говорили на нараді

Про що говорили на нараді
Про що говорили на нараді

Збільшилась кількість хворих на коронавірус
У місті збільшилась кількість хворих, причому теперішній штам коронавірусу є значно агресивнішим, ніж попередній. Станом на 12 жовтня у міській лікарні в стаціонарі перебувало 92 пацієнти, із них хворих на ковід – 72. Із числа хворих вакциновані лише 2. Із початку жовтня хвороба обірвала життя 9 осіб. Про це доповів заступник головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Віталій Баюн. Місто перебуває в помаранчевій зоні.
Планується навчання лікарів, які працюватимуть на апараті УЗД, що має придбати медичний заклад. 
Ціна на газ для бюджетних установ становитиме 16 тисяч 800 гривень за тисячу кубічних метрів
Минулої п’ятниці відбулася розширена онлайн-нарада під головуванням міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова, представників ОДА та органів місцевого самоврядування всієї України, на якій розглядали питання опалювального сезону, а саме проблемне питання росту ціни на газ. Також  на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС було прийняте рішення надати дозвіл установам укладати угоди на газопостачання за так званою переговорною процедурою. Директор «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба поінформував, що 11 жовтня у плановому режимі в місті розпочато опалювальний період. Із 6-ої ранку почали опалювати дитячі садочки та школи, а вже о 13.00 були запущені усі 19 котелень. Однак надходили скарги від окремих жителів щодо відсутності належного тепла, а тому очільник Теплоенерго звернувся до керівників ОСББ із проханням перевіряти стан батарей, викачувати з них зайве повітря. Ціна на газ для опалення приміщень бюджетних установ становите 16 тисяч 800 гривень за тисячу кубічних метрів. Таке рішення було прийняте під час онлайн-наради та на обласній комісії ТЕС.
Бюджет громади наступного року буде складним
Наближається час планування бюджету Володимир-Волинської громади на наступний рік. Як зазначив міський голова, кошторис буде складний, оскільки значно зросли енергоносії. А тому слід прорахувати  планування вулиць, які необхідно ремонтувати, та інші роботи в комунальному секторі. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: