Про що говорили на нараді у Володимир-Волинській міській раді

Про що говорили на нараді у Володимир-Волинській міській раді
Про що говорили на нараді у Володимир-Волинській міській раді

У місті зростає захворюваність на ковід
Про це на щовівторковій нараді повідомила директор КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок. Вона зазначила, що у місті 23 випадки захворювання на коронавірус: 17 жителів Володимира, і 6 – із району. Катерина Чубок нагадала: центр вакцинації працює щоденно з 9.00 до 15.00. Отримати щеплення можуть усі бажаючі, незалежно від того, чи вони записані на чергу. Вакцини є в достатній кількості. Міський голова дав розпорядження про те, що всі, хто відвідує державні установи, повинні дотримуватися маскового режиму. Також Ігор Пальонка поцікавився результатами вакцинації серед педагогів. За словами Катерини Чубок, міські вчителі виявляють кращу активність щодо щеплення, ніж сільські. 
Заступник головного лікаря КП «Володимир-Волинське ТМО» Віталій Баюн підтвердив інформацію щодо захворюваності на ковід, наголосивши, що в терапевтичному відділенні з підозрою на коронавірус перебувають 12 осіб. 
Медики звернули увагу на те, що порушуються графіки медичних оглядів, а це спричинює великі черги.
Міські котельні готові зустріти холоди
Про 90-відсоткову готовність котелень доповів очільник «Теплокомуненерго» Сергій Коба. Він запевнив, що настання холодів мешканцям міста боятися немає підстав. Зараз проводиться робота з особами, які заборгували за надані послуги. Подано 104 позовні заяви.
Обговорили початок нового навчального року
Міський голова Ігор Пальонка подякував міському управлінню освіти за хорошу підготовку навчальних закладів до першого вересня. Зазначалося, що навчальні заклади Володимира-Волинського серед кращих щодо результатів ЗНО, особливо високі здобутки продемонструвала міська гімназія. 
Триває ремонт вулиць
У місті продовжується ремонт вулиць. Станом на сьогодні будується доріжка до школи №5. Триває ремонт вулиці Павлова. Відбувся тендер для оснащення доріжок на вулиці Устилузькій. На жаль, погодні умови заважають вкластися у потрібні терміни.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: