Міський голова Володимира Ігор Пальонка вакцинувався від COVID-19

Міський голова Володимира Ігор Пальонка вакцинувався від COVID-19
Міський голова Володимира Ігор Пальонка вакцинувався від COVID-19

9 серпня міський голова Ігор Пальонка отримав першу дозу вакцини Pfizer у кабінеті вакцинації КП «Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги» та власним прикладом показав, що щеплення від COVID-19 робити необхідно.
«Минулого року я вже переніс цю хворобу, яка, на щастя, минула без значних наслідків для мого здоров’я, проте, вирішив щепитись, проявивши таким чином турботу і про здоров’я тих людей, що поруч. Також сподіваюсь, що на власному прикладі мотивую жителів громади отримати щеплення, адже на даний час вакцинація – один з найефективніших методів боротьби з пандемією», – зазначив Ігор Пальонка на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.
Разом із міським головою щепилась і його родина – дружина Ірина та дочка Вікторія.
Нагадаємо, що щеплення від коронавірусу проводиться за попереднім записом. Отримати щеплення  можна у ЦПМД за адресою вул. Павлова, 20 щоденно з 10.00 до 15.00 год. вакцинами CoronaVac, Pfizer, AstraZeneca та Moderna.
Здійснити попередній запис можна:

  • через додаток “Дія”;
  • через звернення до свого сімейного лікаря особисто і за телефоном;
  • через звернення до реєстратури особисто та за номерами телефонів: 35156, 0637549207, 0960898122;
  • через сторінку Центру у соціальній мережі “Фейсбук”.

Всього на сьогоднішній день у Володимир-Волинському ЦПМД здійснено 8659 щеплень від коронавірусу, з яких друга доза отримали близько 3300.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: