Міському голові Володимира планують оголосити підозру

Міському голові Володимира планують оголосити підозру
Міському голові Володимира планують оголосити підозру

На Волині викрили та задокументували злочинну схему вимагання та отримання хабаря депутатом Волинської обласної ради та міським головою міста Володимир за безперешкодне виділення земельної ділянки.
Подробиці інциденту повідомляє Район.in.ua
Відомо, що депутат Волинської обласної ради восьмого скликання  Валентин Кошельник та Володимирський міський голова  Ігор  Пальонка із залученням третіх осіб та за попередньою змовою вимагали хабар у 35 000 доларів за безперешкодне виділення земельної ділянки.
Це мало відбутися шляхом проведення аукціону, від представника суб’єкта господарювання, який хотів інвестувати кошти в громаду міста Володимир, надати робочі місця та купити земельну ділянку, щоб використовувати її у підприємницькій діяльності й у майбутньому облаштувати виробничий комплекс.
Попередньо, 15 квітня 2023 року та 25 червня 2023 року відбулося отримання хабаря в якості «завдатку» депутатом Волинської обласної ради Валентином Кошельником на суму 10 000 доларів, для подальшої передачі частини коштів міському голові міста Володимира – Ігорю Пальонці.
12 вересня, як ми повідомляли раніше, депутата Волинської обласної ради Кошельника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі третього «траншу» – 25 000 доларів. Потім, щоб «замаскувати корупційні дії», депутат обміняв 25 000 доларів США в обмінному пункті на євро.
Під час проведення обшуку в автомобілі «Тесла»  Валентина Кошельника знайшли та вилучили неправомірну вигоду у сумі 18 500 євро. Також 25 000 доларів знайшли і вилучили в обміннику в місті Володимир.
Депутата Волинської обласної ради Кошельника затримали у порядку ст. 208 КПК України, вирішують питання про оголошення підозри за ч.3 ст.368 КК України та обрання йому міри запобіжного заходу.
Також планують оголосити підозру  за ч.3 ст.368 КК України міському голові міста Володимир Ігорю Пальонці. Триває перевірка.
Нагадаємо, у Володимирській громаді 12 вересня представники правоохоронних органів провели обшуки. Як повідомив очільник громади Ігор Пальонка, обшуки провели у приміщенні міської ради, ЦНАПу, в будинку, де мешкає міський голова. Він заявив, що буде всіляко сприяти слідству. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: