Голова Володимирської громади Ігор Пальонка провів прийом громадян

Голова Володимирської громади Ігор Пальонка провів прийом громадян
Голова Володимирської громади Ігор Пальонка провів прийом громадян

Голова Володимирської міської ради Ігор Пальонка провів прийом громадян у приміщенні ЦНАПу. До очільника громади звернулось 24 місцевих мешканці.
Звернення стосувались надання чи розширення житла, аварійності будинку 35 на вулиці Драгоманова, ремонту покрівлі і водопостачання у будинку, де проживає інвалід ІІ групи. Про це пише міський голова на свої сторінці у фейсбуці.
«Є потреба обкосити рів на вулиці Просвіти, розчистити стічний рів на вулиці Запольської, на Сагайдачного кущі обмежують видимість водіям і пішоходам, на Заріччі завелись і роблять шкоду лисиці, між будинками 207 і 209 на Луцькій хочуть зрізати дерева, а мешканці вулиці Нечуя-Левицького поскаржились на сусідів, які забруднили певну ділянку дороги», – пише Ігор Пальонка.
Також люди звертались щодо ремонту вулиці Симоненка, асфальтування і облаштування проїзду через канаву цукрового заводу на вулиці Квітки-Основ’яненка, прокладання труб водопостачання і оплати за воду, подовження оренди земельної ділянки.
Двоє людей потребують працевлаштування, двоє звернулись за наданням матеріальної допомоги за станом здоров’я, було і звернення щодо фінансової допомоги на ремонт волонтерського автомобіля. Порушили питання вироблення групи інвалідності, догляду за престарілою матір’ю, оплати пільгового проїзду, виділення асистента учню гімназії, належного розгляду звернень виконавцями.
«З усіх питань дано доручення відповідним підрозділам», – додає очільник громади.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: