У Володимирській громаді завершують утеплення дошкільних закладів

У Володимирській громаді завершують утеплення дошкільних закладів
У Володимирській громаді завершують утеплення дошкільних закладів

На Володимирщині голова Володимирської міської ради Ігор Пальонка разом із начальницею відділу освіти Наталією Митошоп оглянули низку закладів дошкільної освіти громади. Керівники відвідали заклади в яких впроваджують енергоощадні заходи, а саме здійснюють утеплення фасадів.
Проінспектували закладів дошкільної освіти громади 13 вересня. Про це пишуть на сторінці міської ради.
Цього року такі роботи виконуються у ЗДО села Суходоли, а також у ЗДО №1 та №7.
«По завершенню робіт всі дитсадки Володимир-Волинської громади будуть утеплені, а їхні маленькі вихованці та колективи будуть забезпечені комфортним тепловим режимом в холодну пору року», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.
Також, окрім утеплення фасадів в усіх дошкільних закладах громади були проведені і інші ремонті роботи, зокрема в укриттях.
Як розповіла директор ЗДО №7 «Волиняночка» Лариса Вяльцева, завдяки розширенню укриття, дошкільний заклад нині має змогу прийняти удвічі більшу кількість діток. Роботи з розширення укриттів проводились і у ЗДО №2 та №8.
Також впродовж літа у дитсадках встановлювали системи відеоспостереження, ремонтували кімнати груп, закуповували нові меблі та готувались до зими. Усі ЗДО наразі забезпечені альтернативними джерелами живлення.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: