Ямковий ремонт вулиць, ситуація в гімназії - ці питання обговорювалися на брифінгу в міського голови

Ямковий ремонт вулиць, ситуація в гімназії  - ці питання обговорювалися на брифінгу в міського голови
Ямковий ремонт вулиць, ситуація в гімназії - ці питання обговорювалися на брифінгу в міського голови

Які вулиці ремонтуватимуть у місті
Попередній ямковий ремонт вулиць проводився ще в березні. Нині в планах відремонтувати 12 вулиць. Це буде ямковий ремонт, оскільки капітальний ремонт нині не можна проводити. Фінансування погоджене з казначейством. Уже повідомлено обласну військову адміністрацію по те, щоб ці вулиці ввести у мобілізаційні завдання. Щодо сільських вулиць, то планується прогрейдерувати та засипати щебенем ямки. 
З якими питаннями звертаються володимирчани на «гарячу» лінію
Найбільше звернень надходить від внутрішньо переміщених осіб, яких хвилює затримка виплат і допомог. У міській раді пояснюють, що держава постійно виплачує допомогу, але враховуються різні категорії громадян. Постійно пише листи і телефонує на урядову лінію громадянин села Заріччя, який порушує питання придбання житла. Міський голова планує особисто зустрітися з цією людиною, запевнити, що приймаються всі відповідні міри.
Оздоровлення дітей в місті
Завдяки Фонду Ігоря Палиці окремі діти поїхали на оздоровлення в Буковель. Така ж поїздка планується в кінці серпня. Відпочивали діти в литовському містечку Рассіняй. За словами міського голови очільник литовського міста задоволений відпочинком дітей і планує ще запросити маленьких володимирчан у гості. Бажано, щоб дітей було більше. Відбором дітей займається управління з гуманітарних питань.
Створення ліцею на базі гімназії
Була створена робоча група, яка на виконання реформи освіти приймала рішення про те, де має бути створений профільний ліцей. Після цього засідали освітянська і бюджетна комісії, які вирішили, що профільний ліцей має бути в гімназії. Після цього почали проводити збори з батьками. На сесії буде прийняте рішення щодо стратегії перепрофілювання закладів освіти Володимирської громади. Остаточного рішення щодо ліцею не прийнято. Буде врахована думка батьків і викладачів. Комісія давала пропозицію, щоб молодші класи перевести до інших навчальних закладів, відповідно до стратегії реформування. Думки батьків з цього приводу різняться. 
Чи готове місто до прийому нової хвилі переселенців
Згідно мобілізаційного завдання, визначена кількість переселенців - 1500 чоловік, яких може прийняти місто. Їх буде розселено у гуртожитках навчальних закладів міста. 
Підприємства міста готові позбавитися приставки «волинський»
Відомо, що КП «Володимиртеплоенерго» вирішило позбутися приставки «Волинський». Це було вирішено на зборах колективу, на яких був присутній очільник міста. Відповідно до чинного законодавства, цієї приставки повинні “позбутися” усі підприємства міста. 
Придбають автомобілі для  медицини
Планується придбати реанімобіль. Триває  співпраця з партнерами з міста Цвікау. Також делегація з міста Кеньшина, яка відвідала Володимир, також доставила автомобіль «Вольво». Увесь транспорт переданий в медичний заклад і використовуватиметься за призначенням. Ведуться перемовини з іншими містами щодо придбання нових автомобілів для автопарку ТМО. 
Що обговорюватимуть на наступній сесії
Переведення котельні на вулиці академіка Глушкова на тверде паливо, придбання насосів. водопровідних труб. а також електроприладів для комунальних підприємств міста, і внесення змін до статутних документів - такий попередній порядок денни наступної сесії. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: