У Володимирському районі минулоріч виникло 115 пожеж

У Володимирському районі минулоріч виникло 115 пожеж
У Володимирському районі минулоріч виникло 115 пожеж

Упродовж минулого 2023 року на території Володимирського району виникло 115 пожеж. Рятувальники кажуть, що це на 49,78 % менше, ніж у 2022 році (231 пожежа).
Про це на брифінгу з представниками місцевих ЗМІ розповів начальник районного управління, підполковник служби цивільного захисту В’ячеслав Процюк, інформує Район.Володимир.
Було озвучено, що внаслідок пожеж у 2023 році загинуло 3 особи (у 2022 році — 4 особи).
«Основні причини виникнення пожеж у 2023 році — коротке замикання електромережі та необережне поводження з вогнем», зазначив начальник управління.
В’ячеслав Процюк повідомив, що на території району наразі функціонує 13 підрозділів місцевої пожежної охорони. Влітку 2023 року створили підрозділ місцевої пожежної охорони у селі Березовичі (Зимнівська громада).
Було озвучено, що у Володимирському районі також функціонує один підрозділ добровільної пожежної охорони в Поромівській громаді. 
«До складу добровільного пожежного формування входить 27 осіб. Пожежно-рятувальний підрозділ добровільно-пожежної охорони забезпечений спецодягом, аварійно-рятувальним обладнанням та пожежним автомобілем», зазначив начальник управління.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: