Камери відеонагляду, вуличне освітлення, доріжка на Луцькій: про що говорили з міським головою

Камери відеонагляду, вуличне освітлення, доріжка на Луцькій: про що говорили з міським головою
Камери відеонагляду, вуличне освітлення, доріжка на Луцькій: про що говорили з міським головою

У вівторок відбувся брифінг міського голови Володимира-Волинського Ігоря Пальонки з журналістами місцевих видань. Ось про що говорили.

За період карантину збільшилася кількість підприємців, а сума податків не зросла

Хоч за час карантину в місті почали працювати нові заклади, все ж міська казна від цього суттєво не поповнилася. Про це повідомив Ігор Пальонка, пояснивши тим, що обороти підприємств нині невеликі. Виконання бюджету радше пов’язане з роботою великих промислових підприємств і бюджетних установ. 

Військкомат призве на строкову службу 40 осіб

Володимир-Волинський об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (у минулому – військкомат) на строкову службу до Збройних сил України під час весняного призову призве 40 осіб.

Створять мобільні бригади для виїзду на місця підпалу трави

- Я закликаю мешканців дотримуватися правил благоустрою та не підпалювати суху траву, - сказав Ігор Анатолійович. – Учора ми провели робочу зустріч за участю начальника відділення поліції, начальника міськрайонного відділу Управління ДСНС у Волинській області, поліцейського офіцера громади, сьогодні поспілкувався зі старостами, щоб створити мобільні бригади, які виїжджатимуть на місця і штрафуватимуть злісних паліїв, а також здійснюватимуть патрулювання.

Проводять ямковий ремонт вулиць

У місті розпочали ямковий ремонт вулиць. Зокрема вирізали асфальтове покриття навколо ям на вулицях Драгоманова і Козацькій. Журналісти поцікавилися у міського голови, чи є можливість не затягувати з ремонтом і залатувати вибоїни відразу після того, як вони були вирізані.
- Минулого року відбувся тендер на ямковий ремонт вулиць міста. Ми просили підрядників виконати роботи оперативно, але цього тижня похолодало і є питання стосовно того, коли запрацює асфальтовий завод. Я спілкувався з керівником підприємства, яке здійснює ремонтні роботи, і він пообіцяв, що до кінця тижня ями на цих вулицях буде заасфальтовано. Надалі думаємо, як процес налагодити, і розглядаємо інші методи проведення ямкового ремонту, зокрема шляхом напилення, - повідомив очільник громади. 

Відбувається незначний ріст захворюваності на коронавірус

Міський голова повідомив, що на Володимирщині відзначається незначний ріст захворюваності на COVID-19, одночасно зафіксовано чимало звернень до медиків через пневмонії. Ведеться спостереження за ситуацією із захворюваністю серед школярів, проводиться щоденний моніторинг у закладах освіти. Як тільки буде зафіксовано збільшення випадків зараження коронавірусом, буде негайно скликана комісія ТЕБ і НС, яка прийматиме рішення щодо переведення учнів на дистанційну форму навчання.  

Створено комісію, яка розглядатиме питання законності «Пузатої хати» 

Як поінформував міський голова, уже створена комісія на чолі з секретарем міської ради Іваном Юхимюком. Минулого тижня відбулося її перше засідання, цього тижня зустріч відбудеться повторно. Про результати роботи комісії буде повідомлено згодом.

Біля ЗОШ №2 облаштують новий сучасний спортивний майданчик

Відбувся тендер на облаштування баскетбольного майданчика з поліуретановим покриттям на території ЗОШ №2. За сприятливих погодних умов розпочнуться роботи. 

Доріжку на Луцькій не освітлюватимуть точковими світильниками

Як повідомив міський голова, тендер на облаштування доріжки на Луцькій було скасовано, адже вирішено внести корективи у проєкт. За участю деяких депутатів з проєктантами було проведено зустріч, на якій прийнято рішення з кошторису забрати встановлення освітлення у бруківці, вартістю 1 млн 700 тис. грн. Крім цього, планують доставити лавки. Загалом хочуть облаштувати доріжку від залізничних колій до зупинки, що біля колишнього цукрового заводу.    

На новобудови має бути виготовлена відповідна документація

До 15 липня 2021 року хочуть внести зміни в чинний генеральний план міста, тому що, згідно із законом, 15 липня вступає в дію новий документ – план громади. Сьогодні є багато нарікань, що місцеві мешканці, підприємці здійснили деякі незаконні побудови, які вони не можуть узаконити. Головний архітектор міста має проаналізувати ситуацію, узагальнити і винести на розгляд чергової сесії конкретні пропозиції, щоб люди упорядкували свою документацію.

У місті працює лише 24 камери відеонагляду

У місті функціонує 24 камери відеонагляду з понад пів сотні встановлених. Як поінформував Ігор Пальонка, зараз планується здійснити опис усіх камер, звірити дані з наявною документацією, щоб оголосити тендер на їх обслуговування. Він зауважив, що на території колишньої Зарічанської сільської ради працюють усі встановлені камери відеоспостереження. Паралельно розробляється документація, щоб об’єднати усі камери в єдину систему. 

Проблема освітлення вулиць потребує вирішення

Нині КП «Полігон» відповідає за вуличне освітлення у місті та стежить за тим, коли час вмикати й вимикати ліхтарі. На це є деякі нарікання з боку місцевих мешканців. Як повідомив очільник міста, найближчим часом планують оголосити тендер для встановлення автоматичної системи, яка вмикатиме та вимикатиме ліхтарі. Зараз готується відповідна документація.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: