Початок навчального року, стан укриттів були головними акцентами брифінгу міського голови Володимира з журналістами

Початок навчального року, стан укриттів були головними акцентами  брифінгу міського голови Володимира з журналістами
Початок навчального року, стан укриттів були головними акцентами брифінгу міського голови Володимира з журналістами

Як розпочалося навчання у школах
Діти із задоволенням повернулися за парти, оскільки з відомих причин вони на довгий час були позбавлені можливості спілкуватися в стінах школи. Станом на 6 вересня до навчання приступило 4 794 дитини, з яких 2827 займаються за змішаною формою навчання. 167 дітей перебувають на сімейній формі навчання, більшість яких перебувають за кордоном, оскільки Міністерство освіти дозволяє таку форму навчання. В ліцеї приступили до навчання 485дітей, поки що заняття дистанційні. За погодженням з обласною радою центру професійної освіти буде надано укриття, оскільки  половина дітей будуть займатися у шкільною виробничому комбінаті. Туди вже переїхали класи. 
Чому під час сирени не відкриті деякі укриття
На це журналістам скаржаться мешканці міста. Міський голова просить жителів в подібних випадках інформувати міську раду. Будуть організовані відповідальні люди, які відкриють укриття. Непорозуміння виникають найчастіше по тій причині, що укриття об лаштовані в підвалах, де мешканці зберігають свої продукти. По цій причині вони закривають укриття. Є ще намір облаштувати укриття в інших багатоквартирних будинках, але таких будинків є немало. У першу чергу будуть вибиратися ті, які потребують негайного ремонту. Над цим працює профільний комітет, який напрацює пропозиції і винесе на розгляд депутатського корпусу. Вже підписано розпорядження про проведення чергової сесії міської ради, яке відбудеться 30 вересня.
Скільки зареєстровано внутрішньо переміщених осіб
Станом на 1 вересня зареєстровано 3823 людини. Проте останнім часом міській раді ставлять мобілізаційне завдання збільшити кількість місць для проживання тимчасово переміщених осіб. У зв’язку з початком навчання написане звернення до обласної ради з проханням використати для проживання переселених осіб приміщення аграрного коледжу, яке вже підлягало огляду в присутності народного депутата. 
Ситуація з реабілітаційним центром для військових. Чи формуються психологічні групи підтримки
Військовим надається медична допомога в нашому ТМО. Щодо реабілітаційного центру, то це питання поки що на стадії проектування. Щодо психологічної підтримки, то при військових частинах працюють психологи. Деякі особи з переселенців виявляли бажання працювати з військовими. Є також контактні телефони, за якими можуть звернутися військові, які потребують допомоги. 
З якими питаннями зверталися люди під час прийому
На черговий  прийом записувалося близько 20-ти осіб. Найбільше зверталися люди, які потребують матеріальної допомоги для лікування. Турбують людей і відносини з сусідами щодо проблем, пов’язаних з прибудинковими територіями. Цими питаннями займаються муніципальна варта і земельний відділ. Хвилюють жителів і питання внутрішнього опалення. Зверталися мешканці і щодо отримання земельної ділянки для учасників військових дій або для запису в чергу для придбання житлового приміщення. Окремі громадяни зверталися з проханням облаштувати вулиці дорожніми знаками. Одночасно мер міста повідомив, що патрульна поліція вже погодила схему  організації дорожнього руху, яка незабаром почне діяти у місті. Також було звернення щодо відсутності руху маршрутки №20. По цій проблемі дано доручення профільному управлінню. 
Чи є певні результати діяльності нової муніципальної варти
Поки що муніципальній варті дано рекомендації працювати у «легкому» режимі, тобто обмежуватися попередженнями та роз’яснювальною роботою, аби уникати психологічних травмувань людей. Люди вразливі, а тому агресії проявляти не слід. Однак, якщо деякі особи будуть постійно порушувати правила дорожнього руху, особливо стоянок, будуть притягуватися до відповідальності.  Поки що жодного протоколу не складено. 
На якому етапі зупинилося будівництво вітрових станцій
У  комунальну власність громади передано 11 земельних ділянок, які були викуплені у попередніх власників. На території господарського двору села Ласків була встановлена щогла, яка ще досі міряє потоки вітру. Міська рада працювала над схемою, де мала бути встановлена лабораторія, яка мала вивчати всю роботу станцій на території громади. Дана схема не доведена до завершення. Роботи на даний час припинилися. Потенційно інвестори готові до продовження даної діяльності. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: