Брифінг міського голови Володимира

Брифінг міського голови Володимира
Брифінг міського голови Володимира

Чи готові шкільні заклади до початку нового  навчального року
Попередньо було оглянуто укриття в навчальних закладах. До цього часу темп і якість робіт задовольняли. Планується ще огляд з присутністю депутатів міської ради,  поліції,  Держспоживслужби.  Є надія на те, що діти почнуть навчання у плановому режимі. Батьки , якщо забажають вияснити різні питання, можуть звернутися до дирекції школи і до педагогів і обговорити форми навчання.  
Кластерна лікарня у Володимирі має бути 
Обласна влада підтримувала думку МОЗ України щодо кластерної лікарні у Володимирі. Були вкладені значні кошти. Місцуві депутати одностайно на сесії підтримали  ідею, що лікарня має бути кластерною.  Нова апаратура рятуватиме життя людей від інфаркту та інсульту. Ремонт приймального відділення дозволить надавати якісні послуги пацієнтам. У місті дислокуються військові, багато транспорту, близькість кордону, велика кількість переселенців, - тому лікарня має бути кластерною. В колективі мед закладу пройшла реорганізація. Начальниками відділень призначені молоді фахівці. Це себе виправдовує. Від кількості і якості послуг залежить надходження коштів у лікарню.  Поки що депутатські корпуси двох рад – Володимирської та Устилузької – готові до об’єднання в медичному напрямку, але це складний процес. 
Першочергові завдання муніципальної поліції
Від початку роботи нового керівника взято старт з наведення порядку паркування, безпеки руху на центральних вулицях міста. Продовжуються роз’яснювальна робота серед водіїв та пішоходів. Муніципальна служба при нехтуванні правилами паркування і ПДР рішуче налаштована - складати протоколи та притягати до адміністративної відповідальності. 
На скількох вулицях проведено ямковий ремонт
У місті відремонтовано всі заплановані вулиці. Залишилися вулиця Драгоманова, в частині, де проводили ремонтні роботи біля стадіону. Є звернення жителів окремих вулиць про асфальтування. Оголошені тендера не відбулися. Якщо відбудеться запланований тендер, то в жовтні ці вулиці відремонтують. У першу чергу це буде 4 вулиці, де є проблеми з підтопленням.  У плані було більше, але військова адміністрація нині не пропускає більше. Ще чекають ремонту дороги в селах Дігтів, Ласків, є кошти, але поки що значні ремонти не проводяться. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: