Протиожеледна суміш для посипання доріг, благодійна каса ТМО, територія для нового кладовища: про що говорили з міським головою

Протиожеледна суміш для посипання доріг, благодійна каса ТМО, територія для нового кладовища: про що говорили з міським головою
Протиожеледна суміш для посипання доріг, благодійна каса ТМО, територія для нового кладовища: про що говорили з міським головою

Після оперативної наради відбулася зустріч очільника громади Ігоря Пальонки з журналістами місцевих видань. Ось про що говорили.

Закуплять сучасну суміш для посипання доріг в ожеледицю

КП «Полігон» замовило сучасну суміш для посипання доріг в ожеледицю. Згідно з інструкцією, вона здатна роз’їсти лід і сніг за дві години. Як повідомив Ігор Пальонка, спершу закуплять невелику кількість такої суміші, щоб  переконатися в її ефективності. Нею планують посипати територію біля пішохідних переходів, пішохідну і проїжджу частини. Якщо суміш буде дієвою, то закуплять більше. 

Мешканці мають знати, на що йдуть кошти з благодійної каси ТМО 

Міський голова повідомив: очільниця КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Вашук переконує, що благодійні каси працюють майже у всіх комунальних лікарнях. Ігор Пальонка наголосив, що люди повинні вносити благодійні внески з власної волі, а не з примусу. Крім того, мешканці мають знати, куди йдуть ці гроші і хто ними розпоряджається. Він запросив таку інформацію у керівництва лікарні, адже переконаний, що коли це буде відомо, то ні в кого ніяких підозр не виникатиме. Також очільник громади зазначив, що до нього останнім часом мешканці не зверталися з приводу роботи благодійної каси і через вимогу оплатити внески. 

Які висновки зробила міська влада, долаючи наслідки негоди

Зважаючи на сильні снігопади і необхідність боротися з їхніми наслідками, нова міська влада зробила висновки стосовно того, як у майбутньому підготуватися до викликів негоди.   
- Ми повинні оновити та осучаснити техніку, яка прибирає сніг, тому що на території, де сильні замети, залучаємо техніку фермерів або приватних підприємців. Обов’язково маємо закупити суміш. Також розробити план А і план Б. Перший стосується роботи комунальних служб, другий – залучення  приватних підприємців, коли впоратися з наслідками негоди власними силами не вдається, - розповідає Ігор Пальонка. – Логічно в період сильних снігопадів переводити школи, що в сільській місцевості, на дистанційне навчання, щоб не виникали проблеми з доїздом.  

На кладовищі закінчується місце для захоронень 

Керівник КП «Ритуальна служба» Ганна Кушнірук на оперативній нараді повідомила, що залишається все менше вільної площі для захоронень на Федорівському цвинтарі. Є вільна територія, але проводити на ній захоронення не можна, бо там проходять високовольтна лінія і газові труби. Міський голова повідомив, що ця проблема йому відома і прокоментував її на брифінгу. 
- Ми розглядаємо два варіанти, де можна облаштувати кладовище. Перший – на землях Міністерства оборони. Зараз ведемо перемовини, щоб організувати зустріч в міністерстві і почути позицію військових. Другий варіант – розглядаємо ділянку з орієнтовною площею 10-12 гектарів, яка розташована недалеко від міста, - повідомив Ігор Пальонка.

Шукають ділянку для зведення багатоквартирних житлових будинків

Очільник громади повідомив, що стратегія розвитку громади є вкрай важливою, щоб точно знати, в якому напрямку ми рухаємося та куди йдемо. До міста приєдналися села колишньої Зарічанської громади, і назріла потреба комплексно планувати розвиток цих територій. За словами міського голови, нині є потреба у виділенні земельної ділянки для зведення багатоквартирних житлових будинків. Є інвестори, які хочуть тут будувати. Тому зараз проводиться інвентаризація земель. 

На сесії хочуть розподілити 25 мільйонів гривень залишків коштів

Із приходом весни в місті продовжуватимуть роботи з кронування дерев у сквері біля історичного музею, підрізатимуть дерева у сквері Небесної сотні, на вулиці Ковельській, у дворах багатоповерхівок. Також у бюджеті передбачені кошти на завершення ремонтних робіт на вулицях Незалежності та  Сагайдачного. Облаштовуватимуть тротуар на вулиці Луцькій від переїзду до маркета «АВС». На це теж закладені кошти. Також міський голова повідомив, що переконуватиме депутатів, щоб розподілити вільні залишки в сумі 25 мільйонів під час наступної сесії. Планують виділити кошти на ремонт доріг.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: