Графіки руху маршруток, пожежна сигналізація, вакцинація населення – про це говорили під час брифінгу

Графіки руху маршруток, пожежна сигналізація, вакцинація населення – про це говорили під час брифінгу
Графіки руху маршруток, пожежна сигналізація, вакцинація населення – про це говорили під час брифінгу

У вівторок, 20 липня, відбувся брифінг першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з журналістами засобів масової інформації. Ярослав Анатолійович дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Графіки маршрутних перевезень уточнять

Ярослав Матвійчук повідомив, що вранці відбулася нарада за участю керівництва управління інфраструктури, якому було дане завдання провести зустріч із перевізниками, а також перевірити усі графіки маршрутних перевезень. Крім того, мають розмістити розклад руху маршруток на нових зупинках, що на вулиці Устилузькій, встановити таблички з назвами зупинок. Про результати проведеної роботи поінформують населення через ЗМІ. 

Створять маршрутне сполучення між населеними пунктами громади

Перший заступник міського голови повідомив, що зроблена електронна карта усіх маршрутів. Зараз спільно зі старостами громади опрацьовують уже діючі маршрути та планують внести ряд нових. За словами Ярослава Матвійчука, вестимуть перемовини з перевізниками щодо закупівлі сучасних транспортних засобів, а також щодо повної зміни «філософії» міських перевезень. 

У Риловицю здійснюються стоки нечистот із прилеглих садиб

Про це інформує місцевий мешканець, який попросив журналістів поцікавитися, чи планує влада якось цю ситуацію вирішувати.
- Дамо доручення управлінню інфраструктури, залучимо екологію, щоб працювати у цьому напрямку, - каже Ярослав Матвійчук. – Є надія, що найближчим часом вдасться приступити до робіт. Уже рік триває період обговорення другої черги очистки річки Риловиці. Коли заїде техніка, можливо, буде виявлено труби, якими імовірно можуть стікати нечистоти у воду.

Відновлять рейди у громадських закладах щодо дотримання відвідувачами маскового режиму

Восени очікується імовірний черговий сплеск захворювання на коронавірусну інфекцію. Зараз з огляду на стабільну епідеміологічну ситуацію, у громадських місцях відвідувачі не дотримуються маскового режиму. Та загрози існують, тому буде відновлено рейди у заклади масового скупчення людей.

Інспектори КП «Полігон» стежитимуть за чистотою вулиць

За тим, аби містяни не викидали побутові відходи поза відведеними для цього місцями, стежить муніципальна варта. Також ряд повноважень покладено на працівників комунального підприємства «Полігон». Інспектори підприємства будуть обходити місця, де відбувається торгівля, і житлові сектори. 
Перший заступник міського голови звернувся до місцевих мешканців із проханням, аби кожен до Дня міста та відзначення 30-ої річниці Незалежності України навів лад біля свого обійстя: покосив траву, прибрав сміття, подбав про естетичний вигляд паркану. Голови ОСББ мають оглянути свої прибудинкові території, а комунальники відповідатимуть за те, щоб на вулицях міста було чисто.

Виплатять компенсації постраждалим від стихії

На початку місяця у місті лютувала стихія, яка заподіяла чимало збитків. Було частково розкрито 5 багатоповерхівок, цю ситуацію уже виправили працівники управляючої компанії. Крім цього, до міської ради звернулося 15 мешканців громади, які постраждали від негоди. Після розгляду комісією  було прийнято рішення про призначення допомоги п’ятьом із них (суми для кожного різні). Після позитивного рішення виконкому кошти будуть виплачені. Усім людям, які зазнали збитків, намагатимуться допомогти за рахунок цільових програм соціального захисту.

У школах триває ремонт та закуповують необхідні речі для НУШ

Зараз у навчальних закладах та ЗДО громади тривають поточні ремонтні роботи, а також підготовка до нового опалювального сезону. На сесії, що відбудеться у серпні, виділять кошти на інші нагальні потреби. Зараз тривають закупівлі необхідних речей для Нової української школи, уже отримали відповідну державну субвенцію. Окрім цього, працюють із міжнародними організаціями щодо залучення серйозних інвестицій у заклади освіти нашої громади. 

Встановлено пожежні сигналізації у заклади освіти та гуртожитки

Для встановлення пожежної сигналізації у гуртожитках агротехнічного та педагогічного коледжів було виділено кошти з обласного бюджету. У місті теж серйозно підійшли до цього питання, і з бюджету громади було виділено кошти на дообладнання освітніх закладів такими системами. Їх приєднали до пульту пожежної частини. Найближчим часом відбудеться ревізія таких систем, а на початку навчального року для колективів та учнів проведуть відповідні навчання.  

Який вигляд матимуть зупинки в місті

Зупинки автотранспорту на вулиці Устилузькій передадуть на баланс КП «Полігон». Ярослав Матвійчук повідомив, що в майбутньому визначатимуться, чи робити усі зупинки по місту в одному стилі. На його думку, у центральній частині Володимира можна облаштувати більш яскраві сучасні зупинки, але варто розуміти, що це дороговартісні проєкти.  

Шукатимуть приміщення для облаштування музею-садиби Анатолія Бойка

Ярослав Анатолійович поінформував, що зараз шукають приміщення, яке б могло підійти для музею-садиби волинського фаберже. За словами першого заступника, це місце могло б стати туристичною родзинкою міста. 

Вакцинація населення відбувається щоденно 

Перший заступник міського голови звертається до жителів громади із закликом вакцинуватися. Ярослав Анатолійович вакцинувався одним із перших, також щеплення від COVID-19 отримали його дружина, батьки. Загалом уже вакцинувалися близько 4 тисячі місцевих мешканців, із них 1760 осіб отримали другу дозу. Станом на сьогодні у медзакладі є 1200 вакцин «Pfizer», щеплення може отримати кожен охочий. Для цього варто звернутися до свого сімейного лікаря або в реєстратуру, записатися за тел. 3-51-56 або через додаток «Дія». Вакцинацію проводять щоденно з 11.00 до 15.00.
Валентина Тиненська
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: