Ремонт ліфтів і дитячих майданчиків, облаштування громадських вбиралень, встановлення кисневої станції ТМО - брифінг з міським головою

Ремонт ліфтів і дитячих майданчиків, облаштування громадських вбиралень, встановлення кисневої станції ТМО - брифінг з міським головою
Ремонт ліфтів і дитячих майданчиків, облаштування громадських вбиралень, встановлення кисневої станції ТМО - брифінг з міським головою

Відбулася традиційна зустріч міського голови з журналістами засобів масової інформації, під час якої Ігор Пальонка дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Мешканці багатоповерхівки покривають 10 відсотків суми, необхідної на ремонт ліфтів 

Ситуацію зі станом ліфтів у багатоповерхівках міська влада проаналізувала і внесла деякі зміни до певної програми. Як поінформував Ігор Пальонка, раніше ремонт ліфтів здійснювався на умовах співфінансування: 60 відсотків необхідної суми виділялося з міського бюджету, а 40 відсотків – це кошти мешканців будинку. Зараз частка жителів багатоповерхівки – 10 відсотків, решта суми – кошти з міської казни. Завдяки цьому вдалося відремонтувати ліфт на вулиці Незалежності. Далі працюватимуть в міру того, як  надходитимуть заяви. Уже є звернення одного голови ОСББ, наступний крок – виділення фінансів.      
- Цього року ми забезпечимо виділення коштів на усі ліфти, які потрібно буде відремонтувати, - наголосив Ігор Анатолійович.

Вулицю Антоновича заасфальтують однією з перших

З бюджету виділені кошти на капітальний ремонт комунальних доріг у місті: вулиць Павлова, Незалежності та Сагайдачного. Крім цього, за словами міського голови, буде проведено перегляд кошторисної документації, яка виготовлена у 2018 та 2019 роках, для проведення ремонту на бічних вулицях.
- Кошти на виконання робіт ще не виділялися, але я буду переконувати депутатів, щоб на черговій сесії, яка відбудеться у травні, ми передбачили певну суму на асфальтування 3-х вулиць. Першою у списку – вулиця Антоновича. Там тендерні процедури уже проведені, є певні нарікання, але ми це будемо вирішувати, - сказав Ігор Пальонка.

Недобудований гуртожиток для військових перетворився на смітник

Недобудований гуртожиток для військових, що на вулиці Поліської Січі, потопає у смітті. З приводу цього є нарікання місцевих мешканців. Ігор Пальонка планує зустрітися з начальником КЕВ, який володіє повною інформацією з приводу цієї ситуації, щоб більш детально ознайомитися з проблемою і знайти шляхи її вирішення.

Як вирішується питання з громадськими вбиральнями у місті 

Цього тижня міський голова зустрінеться з власником будівлі, яку зводять біля КМЦ, щоб вивчити питання стосовно того, чи буде там облаштована громадська вбиральня. Якщо не буде, то шукатимуть інше місце для її встановлення у центральній частині міста. Вбиральню, якою користуються підприємці на ринку біля валів, планують привести до належного вигляду. Крім цього, була думка облаштувати туалет на вулиці Ковельській, та місце ще не обране.  

Висаджуватимуть дерева 

Сформовано перелік ділянок, де буде висаджено дерева. Озеленити планують вулицю Незалежності (висадять червону горобину, липи), відпочинкову зону на Риловиці та інші куточки міста. Повний перелік територій оприлюднять згодом. До робіт будуть запрошувати долучитися усіх охочих містян, громадських активістів, депутатів. Для цього буде закуплено дерева на суму 40 тисяч гривень. Крім цього, восени у місті планують озеленити дві зони (вул. Шевченка та Устилузьку) й висадити там гарні, незвичні та дорогі сорти дерев.

Ремонтують терапевтичне відділення

У лікарні завершують ремонт правого крила терапевтичного відділення. Роботи проводяться за кошти медзакладу. Крім того, уже виготовлена проєктно-кошторисна документація на ремонт хірургії і відправлена на експертизу. Після її проведення будуть оголошуватися тендери. 

Встановлюють кисневу станцію в ТМО

Обладнання кисневої станції уже змонтоване, зараз тривають роботи з його встановлення. Майстри обіцяють завершити їх за три тижні.

Чи придбають для лікарні КТ-апарат

Міський голова повідомив, що минулого тижня він дискутував з директоркою ТМО Тетяною Ващук з приводу закупівлі апарата КТ, який орієнтовно коштує 12-14 мільйонів гривень, на умовах співфінансування коштом лікарні й міста. Остаточне рішення ще не прийнято. Ігор Пальонка повідомив, що з міського бюджету уже виділено 7 мільйонів гривень на обладнання для ТМО. 
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: