Брифінг міського голови Володимира

Брифінг міського голови Володимира
Брифінг міського голови Володимира

Як місто готується до холодів
На порозі початку опалювального сезону комунальне підприємство провело випробовування усіх мереж і закінчує роботи по заміні старих, на попередньоізольовані труби теплових трас. Негода затримала вчасно виконати ці роботи на вулиці Ольжича, і ще залишаться замінити труби до будинків 134 і 136, що на вулиці Ковельській. Також швидкими темпами йде переобладнання котельні на вулиці Академіка Глушкова, де встановлюються котли на тверде паливо, а також має бути встановлена димохідна труба. За рахунок коштів міського бюджету має бути встановлено твердопаливні котли у лазні для військовослужбовців. Це дасть зекономити кошти, бо сьогодні воду для цих потреб підігрівають газом. Ліміти на цей вид топлива у цьому році зменшено на 10 відстоків.
Є надія на те, що «Нафтогаз» виконає взяті на себе зобов’язання, але, на жаль» ворог продовжує обстріли центральних підстанцій. 
Виділялися кошти з міського бюджету на заміну будинкових електромереж. 
 Замінено насос на центральній станції водоканалу. Завдяки цьому є можливість запобігти підтопленням при великих опадах. Для КП «Володимиртепло» встановлено потужний генератор. Подібний планується встановити і на водоканалі. 
Вдалося провести ямковий ремонт декількох вулиць. В планах до кінця року ще  чотири. Якщо дозволять погодні умови, ремонт буде пришвидшений. 
Очікується візит посла Литви
На наступному тижні  в рамках візиту, з високим гостем предметом обговорення  буде  залучення інвестицій для виробництва палетів, яких у Литві бракує для опалення будинків  і питання побудови вітряних станцій, які мали бути встановлені у Ласкові.        
 Інформація про релокацію 500 підприємців виявилася неправдивою
Два тижні тому в соцмережах з’явилася інформація про релокацію 500 підприємців до Володимира.  Ця інформація викликала певний ажіотаж  у жителів міста. Кореспондент «Міста вечірнього» поцікавилася у міського голови щодо достовірності цієї інформації. Очільник міста назвав її неправдивою. Журналісти, які готували матеріал, не зрозуміли працівників. Мова йшла про те, що працівники міської ради зателефонували 500-м підприємцям і надали інформацію про земельні ділянки в нашому місті, де б вони могли розмістити  свій бізнес. 
 Чому не всюди спрацьовують камери відео нагляду
Робота відеокамер спостереження залежить від джерел живлення, які є іноді є приватними. Для того, щоб ці камери працювали,  потрібно  укласти домовленості з приватними особами для заживлення, а також потребує поновлення у повному масштабі програма “Безпечне місто”, фінансування якої припинене через війну в Україні.
 Хто боргує зі сплатою земельного податку
У першу чергу боргують фізичні особи у місті. У сільській місцевості землевпорядники мають хорошу базу і розносять платіжні квитанції по господарствах. Тому в селах краща оплата за земельний податок . У місті є, очевидно, дві причини: або війна, або недопрацювання податкової інспекції. 
У занедбаному стані вали капуцинів
Попередній підприємець розробляв візуалізацію, що він там прагнув зробити. Це мала бути масивна двохповерхова забудова з прозорим склом. Ця стіна мала бути прикрита невеликим виступом і збережена від руйнування. Станом на сьогодні ці роботи припинені. Рішенням суду споруда має  бути знесена. Це рішення нереалізоване. Є підприємець, який має певні плани, але поки що їх не оголошує. 
Яка доля «Пузатої хати»
Споруда  «Пузатої хати» перебуває в приватній власності. Там є новий власник.  Прилегла територія включена в межі парку «Слов’янський», але залишається та ділянка землі, де  розміщена сама будівля.  Підприємець мав бажання збудувати там торговий центр. Поки що зрушень непомітно. 
 Які питання розглядатиме сесія
Планується внести зміни до бюджету витрат за клопотанням військовослужбовців бригади і прикордонного загону. Розглядатимуться  земельні питання. Обговорюватиметься проєкт укриття на території гімназії. Є ряд питань щодо зміни назв комунальних підприємств у зв’язку зі зміною назви  міста. Також буде обговорене питання про виділення коштів для управляючої компанії, оскільки після великої зливи у деяких будинках виникли серйозні проблеми з дахами. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: