Брифінг міського голови

Брифінг міського голови
Брифінг міського голови

Проїзд біля КМЦ та вулиці Івана Франка і паркування біля музею. Чиє рішення? 
Дано вказівку управлінню архітектури та інфраструктури, які мають дати точне пояснення, що має бути в цьому мікрорайоні. Попередньо розроблена схема проїзду по даній території. Має бути облаштований  шлагбаум. Адже має бути забезпечений проїзд до КМЦ. Планується добавити декілька місць для стоянки авто. Поки що схема перебуває на погодження патрульної поліції області. Опісля цього будуть ознайомлені зі схемою мешканці громади. До осені даний проїзд буде загороджений. 
Оскільки у Володимирі збільшився потік транспорту, виникає потреба у створенні додаткових парковочних місць. Але проблема в тому, що на даний час такі роботи не фінансуються. Ось чому автомобілі стоять в різних місцях, особливо багато біля музею. Але наступного тижня буде призначений новий керівник муніципальної варти, який зверне увагу на законність паркування автомобілів біля державних інституцій. 
Звільнення Ірини Ліщук визнано незаконним. Як так сталося і хто буде відшкодовувати збитки
Згідно ухвали суду,міська рада пропонує Ірині Степанівні повернутися на посаду, яку вона займала. Але вона відмовляється. Щодо вини працівників, цим питання займалася кадрова служба, юристи, а тому питання відшкодування коштів буде вирішено найближчим часом. 
На території для нового кладовища необхідно вивчити геологічний склад землі
Як відомо, на створення нового цвинтаря розглядається ділянка в районі монументу “Матері, що плаче”. Однак мешканці, які проживають поруч, повідомляють, що на цій ділянці можуть бути великі поклади крейди, а тому викопувати могили буде дуже важко. Отож необхідно дослідити геологічний склад землі і вибрати оптимально вигідну для захоронень ділянку. Площа ділянки становить 8 гектарів, тоді як потрібно в перспективі 10-12 гектарів. Коли буде затверджуватися генеральний план міста, туди буде внесена і потенційна ділянка для нового міського кладовища. 
По вулицях міста великі ями. Коли вони будуть заасфальтовані
На вулиці Луцький старий водопровід і минулого тижня там було два великі прориви, один біля парку на Риловиці . Будівельники, які зараз проводять ямковий ремонт, «залатають» і ті ділянки, які представляють небезпеку.  
Соцмережі нагадали про те, що знову підіймається питання про  відкриття кримінального впровадження  директора КП «Полігон». Але ця справа тягнеться вже декілька років. Маються на увазі кошти, виділені на сміттєзвалище. І впровадження, про яке йдеться, відкрите проти керівника будівельної фірми за неякісне виконання робіт.
Ремонт музею
Зроблена документація на ремонт фасаду. Але постанова Кабміну не дозволяє фінансувати даний вид робіт. Дано розпорядження розглянути можливість внутрішнього приміщення і запросити групу будівельників, які б використали ці кошти як податок, що дозволяє господарство. Питання зовнішнього ремонту не розглядається.
Ситуація з переселенцями
На разі ситуація з переселенцями незмінна. Наші закордонні спонсори надають важливу допомогу з придбанням харчових наборів. Але обласна військова адміністрація ставить завдання створювати потенційні місця для можливих переселенців. Оскільки не за горами навчальний рік, міська влада поки що не може визначитися з такими місцями для переміщених осіб. Але якщо виникне необхідність, доведеться підселяти переселенців в гуртожитки. Є ще один потенційний об’єкт, який постійно пустує. Це гуртожиток агротехнічного коледжу. Але там великі тріщини в стінах, а тому розглядатиметься можливість з обласною адміністраціє відремонтувати це приміщення. Приміщення розгляне комісія з обласної ради
Відзначення Дня Незалежності України
Попередньо 23 серпня планується підняття Державного Прапора України. У парку Слов’янському будуть деякі локації, але всі заходи будуть оптимізовані, оскільки в першу чергу потрібно дбати про безпеку громадян. Також будуть проведені деякі спортивні заходи. Всі зібрані кошти  будуть направлені на допомогу ЗСУ. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: