Як розпочався навчальний рік, реконструкція міських парків, благоустрій вулиць – про це міський голова розмовляв із представниками ЗМІ

Як розпочався навчальний рік, реконструкція міських парків, благоустрій вулиць – про це міський голова розмовляв із представниками ЗМІ
Як розпочався навчальний рік, реконструкція міських парків, благоустрій вулиць – про це міський голова розмовляв із представниками ЗМІ

Дистанційне навчання буде лише у випадку зростання захворюваності
На запитання про те, чи задоволений міський голова початком навчального року, Ігор Пальонка відповів, що ситуація стабільна. Діти здорові, триває процес вакцинації педагогів. При зростанні захворюваності на ковід буде вводитися дистанційне навчання, хоч є рекомендації МОН України не вводити такий спосіб навчання для учнів початкової ланки. Журналісти цікавилися, чи усі школи облаштовані внутрішніми туалетами. Ігор Анатолійович відповів, що внутрішні туалети є у всіх школах, лише у Новосілках залишилася споруда зовнішнього старого туалету. 
Люди скаржаться на відсутність води на вулиці Павлова
Як відомо, продовжується ремонт вулиці Павлова, і з цієї причини відключають воду в садибах жителів вулиці. Міський голова із заступником вивчали ситуацію і мали розмову з підрядником, який робить ремонт. За словами підрядника, заміну водопроводу закінчать через 2,5 тижні. Поки що у мешканців вулиці просять вибачення і розуміння за тимчасові незручності.
Виготовлення проєктної документації на реконструкцію міських парків
Ігор Пальонка розпочав повідомлення про плани міської влади щодо реконструкції парків із того, що виділено 500 тисяч гривень на відновлювальні роботи у сквері навпроти ресторану «Дружба». Виготовлена проєктно-кошторисна документація, яка нині проходить експертизу. Згідно із  планом, у сквері має бути вкладена бруківка, оновлений пам’ятник. Також кошти соцеконому виділені на реконструкцію парку у військовому містечку. Щодо парку «Княжий», то планується облаштувати доріжку із бруківки біля дитячого майданчика, встановити лавки. У зоні уваги міської влади залишається парк «Слов’янський». Тут, за словами Ігоря Анатолійовича, має бути великий і гарний дитячий майданчик. У міській раді чекають пропозицій громадян. Щодо парку біля військкомату, то ведуться перемовини з Міністерством оборони про передачу цієї земельної ділянки у комунальну власність. 
Облаштовують пішохідну доріжку на вулиці Устилузькій
На вулиці Устилузькій розпочалося облаштування пішохідної доріжки. Враховуючи те, що на одному боці вулиці розташовані художня школа, стоматологічна поліклініка, військкомат, вирішено саме там облаштувати доріжку для пішоходів. Виконувати роботи погодився підприємець Володимир Полянський. Міська рада виділить необхідні кошти. 
На базі Центру освіти буде військово-спортивний ліцей
Минулого тижня у міській раді приймали представників із офісу Президента України, із облдержадміністрації. Вели розмову про створення на базі Центру освіти військово-спортивного ліцею. На зустрічі був присутній директор Центру Валентин Вірковський. За результатами перемовин є всі передумови для створення такого закладу.
Міський голова – за конструктивну критику
Під час брифінгу Ігоря Пальонку запитали про те, як він ставиться до критики, що останнім часом лунає на його адресу. «Звичайно, критику сприймати важко, - відповів Ігор Анатолійович, - але я за конструктивну критику. Я готовий до ділової зустрічі з кожною людиною, яка прийде до мене в кабінет для ділової розмови».

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: