Скульптури у сквері, відродження фестивалю «Володимир», встановлення камер відеонагляду: про що говорили з міським головою

Скульптури у сквері, відродження фестивалю «Володимир», встановлення камер відеонагляду: про що говорили з міським головою
Скульптури у сквері, відродження фестивалю «Володимир», встановлення камер відеонагляду: про що говорили з міським головою

У вівторок у дистанційному режимі відбувся брифінг міського голови Ігоря Пальонки з журналістами місцевих видань. Ось про що говорили.

Скульптури зі стовбурів дерев

Зі стовбурів дерев, що кронують у сквері Дверницького, планують виготовити кілька скульптур. Роботи зі зрізання аварійних дерев та кронування розпочали у понеділок, 11 січня, згідно з висновком комісії. Таким чином вирішили боротися з воронами, які там оселилися. За повідомленням міського голови, громадські активісти запропонували лишити 2-3 стовбури, щоб на них вирізьбити фігури. Найближчим часом мають визначити, де  саме вони будуть знаходитися.

Чи підніматимуть у місті тарифи

До міського голови звернувся керівник теплокомуненерго з відповідним листом, адже у зв’язку з підвищенням ціни на газ є потреба відкоригувати тарифи. За словами Ігоря Пальонки, розрахунки зараз перевіряє відділ економіки спільно з профільним заступником і це питання буде розглядатися на виконкомі.

Муніципали зможуть штрафувати водіїв, що порушують правила паркування

Муніципальна варта Володимира-Волинського слідкуватиме за дотриманням правил паркування у місті. Відповідний проєкт рішення зараз опрацьовують юристи, потім він буде розміщений на сайті міської ради, а згодом – розглянутий на сесії.

Замінять металеву огорожу старого кладовища

Міський голова дав завдання профільному заступникові вивчити питання щодо заміни металевої огорожі Ладомирського кладовища. За його словами, загалом огорожа цього цвинтаря у непоганому стані, її частково в певних місцях відремонтують, а металеву частину, що з вулиці Незалежності, хочуть повністю замінити. 
- Влітку, надіюсь, будуть завершені роботи з укладання тротуарів на Незалежності, і, щоб вулиця виглядала в цілому гарно, плануємо замінити металеву огорожу кладовища. Вартість робіт порахуємо до наступної сесії і будемо переконувати депутатів підтримати таке рішення, бо це вкрай важливо,- сказав Ігор Пальонка.

Після локдауну з керівниками служби автомобільних доріг обговорять ремонт частини вулиці Зимнівської

Заплановану зустріч очільника громади з керівниками Служби автомобільних доріг області, що мала відбутися цього тижня, перенесли через локдаун. Як повідомив Ігор Анатолійович, під час зустрічі планують обговорити питання ремонту доріг державного значення, зокрема вулиці Устилузької. Також проситимуть включити в перелік доріг для ремонту частину вулиці Зимнівської (від Шистівської об’їзної до заправки), бо є багато звернень громадян про таку необхідність.

Вирішують, як святкуватимемо День Соборності та Водохреща 

У зв’язку з локдауном День Соборності, найімовірніше, святкуватимуть онлайн. А стосовно того, чи відбудуться традиційні купання на Лузі на Водохреща, питання поки вирішується, адже їх  повинні організувати з дотриманням усіх карантинних заходів.

Прийом громадян перенесено в онлайн-режим

Міський голова поінформував, що наразі звернення від громадян приймаються у телефонному режимі та через повідомлення на офіційній сторінці очільника громади у фейсбуці. 
- Сьогодні у мене була пряма телефонна лінія з жителями громади. Надійшло три звернення: скарги на міську газову службу та управляючу компанію,  піднімалося питання щодо упорядкування Василівського парку біля військового комісаріату. Зараз чудовий період, щоб вирубувати кущі. Ми вестимемо перемовини з центром зайнятості щодо залучення до цих робіт на громадських засадах осіб, які знаходяться там на обліку. На ці звернення громадян ми швидко відреагуємо, лише питання щодо упорядкування парку потребує часу. 

Хочуть відновити фестиваль «Володимир»

Ігор Пальонка повідомив, що у нього була зустріч з місцевими активістами та депутатом міської ради, які висловили пропозицію відновити фестиваль «Володимир». 
- 22 січня відбудеться засідання робочої групи, яка розглядатиме проєкти рішень сесії. Ми зустрінемося з керівниками фракцій, щоб обговорити й це питання, оскільки для проведення фестивалю потрібно виділити частину коштів з місцевого бюджету. Є пропозиція робочої групи направити в Український культурний фонд звернення для отримання гранта на проведення фестивалю, - повідомив Ігор Анатолійович. 

На в’їздах у місто встановлять камери відеоспостереження

Ігор Пальонка повідомив, що під час зустрічі за участю начальника відділу поліції, фахівця із встановлення систем відеонагляду Андрія Кандиби, представників районної ради обговорять питання встановлення у місті камер відеоспостереження. 
- Плануємо найближчим часом – у лютому на сесії – виділити кошти на встановлення 4-5 камер відеонагляду, що розпізнаватимуть номерні знаки автотранспорту. Їх облаштують на в’їздах у місто. Це дасть можливість швидше виявляти порушення та розкривати злочини. У подальшому хочемо разом з поліцією розробити схему розташування інших камер у місті, - повідомив міський голова. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: