Мотузкова доріжка в парку, будівництво приватного діагностичного центру біля лікарні, купівля нових автобусів: про що говорили з міським головою

Мотузкова доріжка в парку, будівництво приватного діагностичного центру біля лікарні, купівля нових автобусів: про що говорили з міським головою
Мотузкова доріжка в парку, будівництво приватного діагностичного центру біля лікарні, купівля нових автобусів: про що говорили з міським головою

У вівторок, 9 березня, відбулася традиційна зустріч міського голови з журналістами місцевих засобів масової інформації, під час якої Ігор Пальонка дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось про що ми дізналися.

Мотузкова доріжка у Слов’янському парку

Міський голова повідомив, що минулого тижня у нього була зустріч з відповідними фахівцями щодо облаштування мотузкової доріжки у Слов’янському парку. Підприємці хочуть взяти в оренду частину дерев, що розташовані у зоні відпочинку справа – ближче до валів. Подібні види розваг для дітей і дорослих уже встановлені у Нововолинську та Луцьку. Із приводу того, чи облаштують їх у нашому місті, питання ще вирішується.    

На черговій сесії розподілятимуть тимчасово вільні кошти

19 березня відбудеться чергова сесія міської ради, на якій депутати проведуть розподіл тимчасово вільних коштів місцевого бюджету. Три профільні постійні комісії уже провели засідання. За словами Ігоря Пальонки, є різні думки, на що варто спрямувати кошти. Серед найбільш значущих напрямків фінансування – ремонт стадіону, а також виділення грошей для ремонту дороги на вулиці Павлова у місті та Озерній у селі Заріччя, де ремонтні роботи відбуватимуться на умовах співфінансування. Із державного бюджету вже виділено 10 мільйонів гривень. Також рішенням сесії планують виділити кошти у сумі півтора мільйона гривень на встановлення кисневої станції для лікарні. Облаштують її між лікарнею та пологовим відділенням, щоб ці два об’єкти були постійно забезпечені киснем. Нагадаємо, що необхідне обладнання було закуплене ще минулого року. 

Повторно провалився ґрунт біля міської ради

 Як повідомив очільник громади, знову утворилося провалля біля міської ради. Цього разу на тому ж місці, що раніше було засипане піском. Імовірно, якась із конструкцій не встояла під вагою піску.

Відбувається вакцинація медиків

Згідно з рішенням комісії з питань ТЕБ та НС, на території Волинської області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Процес вакцинації населення дещо затягується. Згідно з планом, зараз отримують щеплення медичні працівники, які виявили таке бажання. Інформацією про їхнє самопочуття Ігор Анатолійович поки не володіє. Про це він в найкоротші терміни матиме розмову з генеральною директоркою КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяною Ващук. Надалі, імовірно, вакцинуватимуть соціальних працівників, які надають свої послуги одиноким людям похилого віку на дому. 

Чи проводитимуть будівництво приватного Медичного центру біля лікарні

Ігор Пальонка повідомив, що до міської влади звернувся власник земельної ділянки, яка розташована неподалік лікарні. Він має намір розробити детальний план території щодо облаштування там медичного центру. Заїзд на територію передбачений з вулиці Сагайдачного. 
- Попередньо на профільних комісіях відбувалися жваві дискусії стосовно цього питання, і депутати висловлюють думку, що біля комунальної лікарні розміщувати приватний медзаклад недоцільно. Я думаю, що вони мають рацію, тому що ми сьогодні дбаємо про розвиток лікарні та виділяємо на це кошти з місцевого бюджету, хочемо, щоб там якість послуг покращувалася і,  відповідно, щоб лікарня отримувала прибуток. А нова установа в подальшому зможе конкурувати з нашим закладом, і тому є деякі загрози. Думаю, що позиція депутатів слушна і цей медичний центр там не буде розміщений, - повідомив Ігор Анатолійович.  

Нові автобуси місто не закуповуватиме

Міський голова повідомив, що він отримав висновок відділу економіки, який, провівши підрахунки, зробив висновок про нерентабельність закупівлі для міста двох нових автобусів для регулярних маршрутних перевезень громадян. Вкладені кошти не окупляться. Це питання ще обговорюватиметься депутатами. Крім того, як зауважив міський голова, місцеві перевізники скаржаться, що у зв’язку з пандемією зменшився пасажиропотік і ця галузь перебуває у складній ситуації.

Розглядають можливість введення ще одного маршруту для пільгових перевезень

Нині пільговими перевезеннями у місті займаються два підприємці. Зараз розглядають можливість введення ще одного додаткового пільгового маршруту, оскільки є питання щодо довезення до вулиць Луцької, Зимнівської. 

Шукають ділянку для нового кладовища 

За словами Ігоря Пальонки, зараз намагаються домовитися про зустріч в Міністерстві оборони, де підніматимуть питання про передачу земельної ділянки, що розміщена на повороті до села Ворчин, у міську комунальну власність для можливості облаштування там кладовища. Також розглядають можливість виділення місця для поховань у районі об’їзної, що на шляху від Устилуга у напрямку Ковеля. Там є вільна земельна ділянка площею 10-12 гектарів. У Волинську обласну державну адміністрацію уже відправили лист щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою для організації там кладовища.

На старому цвинтарі зріжуть аварійні дерева 

49 тисяч гривень із міського бюджету планують спрямувати на зрізання аварійних дерев на території Ладомирського кладовища. Як повідомив очільник громади, вартість зрізання одного дерева коливається від 5 до 7 тисяч гривень.  
Валентина Тиненська
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: